Як поставити mani admin plugin.

Після установки і запуску сервера Counter Strike необхідно подбати про його адмініструванні. Вбудованим засобам не вистачає функціональності і гнучкості, тому краще скористатися стороннім плагіном для полегшення управління своїм сервером.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленим сервером CS.
Інструкція
1
Завантажте на свій комп'ютер останню версію плагіна. Для цього перейдіть в браузері за посиланням http://mani-admin-plugin.com, перегорніть сторінку вниз до першої новини, виберіть повну версію плагіна для гри з переліку посилань. Скачайте файл в будь-яку папку, розпакуйте його. Скопіюйте отримані папки в директорію з встановленим сервером Counter Strike, щоб встановити mani admin plugin. Якщо все виконано вірно, то в каталозі c:/server/cstrike/addons у вас з'явиться файл mani_admin_plugin.dll.
2
Перезавантажте сервер, щоб запустити плагін mani admin. Потім в консолі сервера введіть команду plugin_print. Відобразиться список встановлених плагінів, серед них і Mani Admin Plugin. Якщо його немає, перевірте правильність копіювання файлів.
3
Виконайте настройку Mani Admin плагіна. Для цього перейдіть в каталог cstrike/cfg/mani_admin_plugin, відкрийте за допомогою програми «Блокнот» файл actionsoundlist.txt, пропишіть в ньому дії, при вчиненні яких у гравців програватиметься певний звуковий файл, наприклад, при вході на сервер. Для додавання пунктів адмінській меню відредагуйте файл cexeclist_all.txt. Додайте список адміністраторів сервера, груп користувачів і клієнтів в файлі clients.txt. Для автоматичного виконання певних команд скористайтеся базовим планувальником дій, який міститься у файлі crontablist.txt.
4
Відкрийте за допомогою програми «Блокнот» файл mani_server.cfg. У ньому містяться основні параметри адміністрування сервера. Визначтеся з бажаними настройками і внесіть їх у відповідні розділи файлу. Щоб усі параметри вступили в силу, пропишіть в кінці файлу конфігурації строчку exec mani_server.cfg і збережіть зміни.