Як змінити колір шрифту. Як змінити колір букв.

Повідомлення в блозі або в документі, прикрашене помірною кількістю квітів , не тільки підвищує настрій читача, а й поділяє думки автора за ступенем важливості. Щось більш важливе можна виділити червоним, щось другорядне - сірим. Оформлення тексту різними кольорами займе більше часу, але результат вартий того.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Для оформлення тексту кольором в редакторі виділіть потрібні слова. Далі у верхній панелі інструментів знайдіть кнопку «Колір тексту» (позначається часто латинської "A" з смужкою червоного кольору під нею). Натисніть стрілочку поруч з буквою і виберіть колір, яким хочете виділити текст.
2
Щоб змінити колір тексту в блозі, введіть повідомлення, потім на його початку поставте тег: . Після виділеної фрази поставте такий тег: .
3
Можете оформити фон кольорового тексту контрастним кольором. На початку такого повідомлення введіть тег: . Після тексту: . Цифра означає, на відстань в пікселях між буквами і кордоном фону.
4
Текст в подвійній рамці вийде при використанні таких тегів: - далі текст і закінчення: . Число означає відстань в пікселях від букв до рамки.
Зверніть увагу
При використанні тегів прибирайте прогалини між символами, але не між словамі.Тегі вводите в текст повідомлення в режимі HTML-просммотра, а не візуального редактора.