Як закріпити воздуховод.

При монтажі системи вентиляції можуть виникнути питання, пов'язані з кріпленням повітропроводів . В даний час є кілька способів їх установки. Ви можете вибрати найбільш підходящий.
Інструкція
1
Ви можете закріпити прямокутні повітроводи за допомогою шпильок і профілю. Вони бувають Z- і L-образні. Кріпляться ці профілю на саморізи. Серйозних відмінностей між L- і Z-подібними профілями немає. Профіль Z зазвичай використовують для кріплення більш масивного воздуховода. Додатковий куточок підтримуватиме тіло воздуховода знизу. Конструкція має гарну жорсткістю. Зверніть увагу, в тих місцях, де профілю кріпляться до шпильці, обов'язково повинні бути встановлені гумові ущільнювачі. Вони здатні компенсувати легкі коливання воздуховода, а також знизити рівень шуму. Якщо вам потрібно встановити прямокутний воздуховод значних габаритів, то використовуйте для кріплення шпильки і траверси.
2
При даному способі монтажу воздуховод повинен спиратися на траверсу. Бічні переміщення будуть відсутні завдяки шпилькам. Для щільності прилягання рекомендується між воздуховодом і траверсой укласти спеціальний гумовий ущільнювач. При траверсним кріпленні вам не доведеться травмувати тіло повітроводи саморізами. Саме тому даний спосіб найкраще підходить для установки тепло- і звукоізольованих повітряних каналів.
3
Якщо вам необхідно встановити повітропровід, який має круглий перетин, то використовуйте хомути і шпильки. З їх допомогою ви можете встановити звичайні і теплозвукоізолірованние повітроводи. Для роботи потрібні хомути необхідних діаметрів.
4
В деяких випадках для кріплення круглих і прямокутних повітропроводів використовують перфоленту. У першому випадку необхідно робити петлю, а в другому - зачепити перфоленту за болт в місцях з'єднання повітропроводів між собою. Дане кріплення відрізняється низькою вартістю. Однак у нього досить багато недоліків. Кріплення не забезпечуватиме належної жорсткості. Повітропровід може «гуляти» і вібрувати.