Як дарувати свічки.

Серед безлічі сувенірів і подарунків, що з'являються на вітринах магазинів в передсвяткові дні, особливе місце займають свічки , адже підносячи такий презент, ми ніби ділимося з людиною частинкою своєї душі, свого тепла, поза Залежно від пори року і торжества, що зібрав вас разом.
Інструкція
1
Для близьких і рідних людей підійдуть ароматизовані свічки з легким ненав'язливим запахом, які створять відчуття затишку в домі, допоможуть зняти напругу після важкого трудового дня. Друзям - новоселам піднесіть велику круглу свічку як символ нового сімейного вогнища, що зігріває всіх членів сім'ї. Улюбленим дарують красиві витіюваті свічки, як правило, з рожевого або кольорового парафіну, а для прикраси будинку в День закоханих використовуються плаваючі або невеликі свічки . Колегам по роботі в переддень Нового року піднесіть по маленькій декоративної свічці у вигляді символу наступаючого року, 8 березня можна вручити свічки у формі квітки, а начальнику складіть комплект з красивими свічниками або канделябрами.
2
Заздалегідь підготуйте красиві слова і побажання, які ви скажете близьким людям, вручаючи їм свічки . Вітаючи молодят, буде доречним побажати, щоб вогонь їх любові ніколи не згасав. Вручаючи подарунок батькам, подякуйте за тепло, яке вони дарували вам весь цей час, а в новорічні дні попросіть кожного члена сім'ї запалити свічку і загадати бажання, яке обов'язково збудеться. Та й світло від цих запалених свічок зігріє ваші серця, подарує відчуття чарівництва і казки, в яку так віриться перед Новим роком.
3
потурбуватися і про гарній упаковці для вашого подарунка, краще, якщо ви зробите її своїми руками. Свічки на весілля можна оповити декоративною стрічкою, зробити для них гарні свічники з щільного картону, обернутого фольгою, а зверху наклеїти біле мереживо. Свічки для друзів можна упакувати в різнокольорові яскраві коробки, а підносячи їх на День святого Валентина, візьміть упаковку у формі серця, вкладіть свічку в лапи м'якій іграшці (але запалюйте окремо від неї) або просто поставте в красивий свічник. Даруючи свічку на Різдво, прикрасьте упаковку ялинової гілочкою з іграшкою, додавши красиву листівку.
4
Не даруйте свічки , які продаються в церкви, їх кожен купує за своїм бажанням. Навіть якщо ви їх красиво упакуєте, ви можете збентежити таким подарунком, залишивши відчуття розгубленості і незручності. До того ж в старовину це вважалося прикметою швидкої смерті когось із родичів або знайомих. Пам'ятайте, ваш подарунок повинен викликати добру посмішку, пробудити теплоту і радість в серці близької людини і надію на те, що всі бажання обов'язково збудуться.