Як під'єднати датчик руху.

Датчик руху призначений для управління світловими приладами, отримання інформації про рух людей на об'єкті, а також для стеження за рухом на дорозі і т.д. Але для того щоб він вам справно служив і виконував всі свої функції, необхідно його правильно підключити.
Інструкція
1
Переконайтеся, що датчик руху розрахований на те ж напруга, що використовується машині. Якщо він призначений для управління за допомогою пульта, то його можна розмістити трохи далі відстані витягнутої руки. Найлегшим способом є його під'єднання до прикурювача.
2
Для цього необхідно дістати входять до комплект дроти. Цей спосіб прийнятний для тих, хто не любить возитися з електропроводкою автомобіля. Але тоді видеорегистратор взаємодіятиме з іншими пристроями автомобіля. Все підключення пристосування з вбудованим датчиком повинні не перевищувати потужність, на яку він безпосередньо розрахований. Після того як ви закінчите під'єднання проводів до прикурювача, переконайтеся, що датчик правильно функціонує. При необхідності можна налаштувати вбудований в нього таймер на зручний вам час.
3
Запам'ятайте, підключення датчика руху можна здійснити і до системи запалювання машини. Якщо підключіть живлення приладу до контакту IGNITION, то він буде працювати тільки тоді, коли запалювання буде включено. А якщо його підключити безпосередньо до акумулятора через тумблер, то реєстратор буде здійснювати свою роботу в режимі «дорога» при включеному запалюванні, при якому він буде писати кадри з максимальною швидкістю, і працюватиме в режимі «охорона», якщо запалення вимкнене.
4
Зверніть увагу, якщо прилад буде постійно підключений до акумулятора через тумблер і запобіжник, то здійснювати управління режимом роботи можна за допомогою встановленого комутатора сигналізації. Також до нього повинен бути приєднаний блок управління зовнішніми пристроями. Тут потрібно буде проводити підключення за допомогою нормально разомкнутого реле. Коли сигналізація перебуватиме в неактивному стані, датчик буде працювати в режимі «дорога», і як тільки ви поставите машину на сигналізацію, він перейде в режим «охорони», тобто здійснюватиме запис кадрів з помірною частотою.