Як маринувати виноградне листя. Як самому перемотати двигун.

З виноградного листя можна готувати дуже смачні страви. І щоб радувати ними себе і своїх близьких не тільки влітку, а й взимку необхідно вміти правильно їх заготовляти. Виноградні листя можна солити, консервувати і маринувати.
Вам знадобиться
    • вода - 1 літр;
    • сіль - 1 столова ложка;
    • цукровий пісок - 1 столова ложка;
    • оцет - 2 столові ложки.
Інструкція
1
Виноградні листя ретельно вимийте холодною проточною водою, дайте обсохнути і акуратно укладіть їх один на одного в скляні банки ємністю 0,5 літра (можна і в інші, але краще не в великі).
2
Потім залийте їх окропом і через 3-4 хвилини воду злийте. Дану процедуру повторіть близько 2-3 разів.
3
Після цього залийте виноградні листя маринадом, приготованим за наступним рецептом: 1 літр води поставте на середній вогонь, додайте сіль і цукор.
4
Ретельно перемішайте до повного розчинення компонентів і влийте оцет. Як тільки маринад закипить, залийте ним виноградні листя .
5
Потім банки з маринованими виноградними листя ми поставте на 5 хвилин стерилизоваться, після чого закрийте кришками і зберігайте в темному прохолодному місці.
6
Щоб законсервувати виноградні листя зберіть їх сухими і по 5-7 штук і, згорнувши в рулетики, щільно укладіть в півлітрові банки і закрийте капроновими кришками, попередньо зануривши їх на 5-10 секунд в гарячу воду. Зберігайте в темному прохолодному місці.
7
Крім того, виноградні листя можна приготувати за допомогою засолення. Для цього складіть їх в банки так само, як і для маринування. Потім залийте холодною солоною водою (100 грам солі на 1 літр води). Накрийте капроновими кришками і зберігайте в холодному місці, в погребі, наприклад. Приблизно на півлітрову банку витрачається 330 грам виноградного листя і 180 мілілітрів розсолу.
Зверніть увагу
При заготівлі листя винограду пам'ятайте, що у винограду червоних сортів листя жорсткі, а у білих сортів м'які і соковиті.
Корисна порада
Для маринування краще підходять листя винограду, які зібрані під час цвітіння винограду. В цей період листя більш м'які, ніжні і соковиті.