Як продати вантажний автомобіль.

Завдяки розвитку приватного дрібного і середнього бізнесу, все частіше відбуваються покупки великовантажних машин. Особливо популярні на російському ринку вантажні автомобілі вітчизняних виробників, оскільки їх можна використовувати для транспортування вантажів і для перевезення пасажирів.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - фотографії вантажівки
  • - паспорт транспортного засобу;
  • - свідоцтво про реєстрацію ТЗ;
  • - нотаріально завірена довіреність (для тих, хто не є власником продаваного авто);
  • - квитанції про оплату мита (нараховується при знятті машини з обліку);
  • - поліс страхування автоцивільної відповідальності.
Інструкція
1
Продайте вантажний автомобіль за допомогою спеціальних автосайтів, які користуються великою популярністю у автолюбителів, і ваш вантажівка зможе швидко знайти свого нового господаря. Для того щоб розмістити своє оголошення про продаж, спочатку зареєструйтеся на одному з авто порталів і дочекайтеся листи з активацією, яка має прийти вам на електронну пошту. Ставши офіційним користувачем, у вас з'явиться можливість не тільки розміщувати оголошення, але і відстежувати, скільки разів на день воно було переглянуто. Також для вас стануть доступні такі опції, як редагування повідомлень і додавання або видалення зображень.
2
Складіть текст свого оголошення про продаж вантажівки. Обов'язково напишіть у ньому рік випуску, тоннаж, кілометраж по спідометру. Вкажіть місцезнаходження - місто і район. Потім розмістіть контактну інформацію, це може бути тільки телефон та ім'я, необов'язково писати свою адресу та прізвище. Далі прикріпіть фотографії продаваної машини і вивісите повідомлення на сайт.
3
Займіться пошуком покупця самостійно. Зайдіть на аналогічні портали і забийте параметри в рядку пошуку і текст про покупку вантажного авто, і сайт видасть вам список оголошень, в яких ви побачите всіх бажаючих придбати вантажне авто даної моделі. Обдзвоніть всіх потенційних покупців за вказаними контактами. Всіх зацікавлених у купівлі людей можна запросити на зустріч для огляду вашого вантажівки на місці.
4
Підготуйте заздалегідь всі документи для продажу вашого грозового транспорту. Вам буде потрібно: паспорт транспортного засобу, свідоцтво про реєстрацію ТЗ; нотаріально завірена довіреність (для тих, хто не є власником продаваного авто), квитанції про оплату мита (нараховується при знятті машини з обліку) і поліс страхування автоцивільної відповідальності.
5
Передайте комплект документів після оплати новому власнику вантажівки, з яким він зможе поставити його на облік в ГИБДД.