Як зв'язати модну сукню. Як зв'язати модну тепле плаття спицями.

Мода на в'язані сукні поширена повсюдно. Адже саме вони можуть надати жіночій фігурі витончене чарівність. А річ, виконана своїми руками стане ще й предметом для гордості.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці або гачок.
Інструкція
1
Оберіть пряжу, яка містить еластан і поліестр. Це необхідно для того, щоб плаття одночасно добре облягала фігуру, розтягувалось і відновлювало свою форму в процесі руху. Для літнього повітряного легкого плаття підійде бавовняна пряжа з добавками. Використовуйте напівшерстяну або вовняну пряжу і спиці, якщо хочете зв'язати тепле зимове плаття . В'язка спицями більш щільна, і саме на них забезпечується максимальна еластичність при в'язанні гумкою для одягу, ідеально облягає фігуру. Якщо ви в'яжете гачком, виберіть як пряжі пухнастий мохер, це дозволить вам робити незвичайні візерунки. Виперіть пряжу в теплій воді перш ніж почати в'язати. Це забезпечить незмінну форму готового виробу.
2
Розрахуйте за допомогою зразків візерунка кількість петель і рядів, що припадають на 1 сантиметр викрійки.
3
Візьміть за основу викрійку туніки. Вона ідеально підійде вам, так як в'яжеться по прямій і єдине утруднення може викликати горловина і пройми. Зробіть виміри фігури сантиметровою стрічкою по стегнах, визначитеся з довжиною виробу і скоректуйте викрійку при необхідності.
4
Почніть в'язати простий гумкою 5-8 сантиметрів, потім панчішної в'язкою, якщо вибрали спиці, або за обраною схемою для в'язання гачком. Не забувайте постійно приміряти плаття . Для цього прикладайте пов'язані деталі до елементів викрійки. Зв'язавши рівні полотнища до рівня пройми, зменшіть петлі згідно викрійці. Вивяжіте горловину виробу. Якщо в моделі передбачені рукава, зв'яжіть їх згідно викрійці.
5
Пропрасуйте в'язані елементи не дуже гарячою праскою з парою і дайте просохнути в природних умовах, зшийте вручну залишками ниток. Робота завершена.
В'язані сукні не виходять з моди вже кілька десятиліть. Що в них приваблює? В першу чергу - зручність і універсальність. І навіть в офісі, де дотримується суворий дрес-код, ніхто не стане заперечувати проти добре пов'язаного сукні.
Вам знадобиться
  • 900г пряжі середньої товщини основного кольору
  • 100г пряжі інших кольорів для смуг
  • кругові спиці №2
Інструкція
1
Сукня починайте в'язати від коміра. Наберіть потрібну кількість петель і пров'яжіть 5-6 см подвійний гумкою. Дов'язати до потрібної висоти коміра, пров'яжіть разом петлі лицьового і виворітного ряду, замкніть в'язання в коло і переходите до панчішної в'язки.
2
Розділіть кількість петель на 4 і намітьте майбутні лінії додавання петель. Петлі починайте додавати відразу від коміра, по 2 петлі по кожній лінії. Щоб лінії додавання петель виглядали красиво, рекомендується заздалегідь їх намітити нитками іншого кольору і вив'язувати так. Дійшовши до місці, де до вузлика залишається 2 петлі, пров'яжіть петлю виворітного, зробіть зворотний накид і пров'яжіть лицьову. По інший бік вузлика почніть з лицьового, потім пров'яжіть зворотний накид, 1 виворітну і далі в'яжіть лицьовими до наступної лінії. По парних рядах накиди пров'язуйте виворітного петлей.Связав таким чином 15-20 см, починайте в'язати смужки по своєму смаку.
3
Дов'язати до лінії пройми, знайдіть центри клинів, порахуйте кількість петель на кожному клині. Розділіть клин на 3 частини. 1 частина піде на рукав, 2 - на поличку або спинку. Ті петлі клинів, які призначені для рукавів, зніміть на додаткову нитку. Продовжуйте в'язати поличку і спинку по колу, не додаючи петель, до лінії талії.
4
Від лінії талії в'яжіть тієї ж панчішної в'язкою, додаючи в кожному десятому ряду по 10 петель через рівні проміжки. Дов'язати до довжини приблизно на 20 см коротше потрібною, яка в даному випадку відповідає довжині переднього і заднього клинів, починайте збавляти петлі по центральній лінії. Для цього пров'язуйте по дві петлі разом лицьовою за особовим ряду. По бічних лініях нічого не зменшуйте і не додавайте. Вирівнявши них, пров'яжіть ще 2-4 ряди лицьовій в'язкою. Вирівняйте ряд і зменшіть рівномірно петлі, провязав разом кожні 10 і 11 петлю. Зв'яжіть 5 кіл по малюнку, потім знову зменшіть петлі. Пров'яжіть ще кілька рядів до потрібної довжини і закрийте петлі.
5
Зв'яжіть рукав. В'яжіть його клином до ліктя, не додаючи і не збавляючи петель. Від ліктя трохи збавте петлі, провязав по дві разом через кожні п'ять петель. В'яжіть далі панчішної в'язкою до лінії гумки. Потім зменшуйте петлі по середній лінії точно так само, як ви це робили при в'язанні полички і спинки. Вирівнявши низ рукава, пров'яжіть 2-3 ряди панчішної в'язкою і зв'яжіть манжету гумкою 1х1. Точно так же зв'яжіть другий рукав.
Зверніть увагу
На подвійну гумку набирається в два рази більше петель, ніж обично.Чулочная в'язка на кругових спицях в'яжеться одними лицьовими петлями по лицьової та зворотньої рядах.
Корисна порада
Комір можна прикрасити декоративною ланцюжком або брошьюМожно зробити його на ґудзику, але тоді на горловину треба набрати на 6-8 петель більше з кожного боку і зробити петлю.Полоси можна розташувати по всьому сукні - вони будуть дуже ефектно виглядати. Таке плаття можна зв'язати і на в'язальної машині.