Як пов'язати сарафан для дівчинки. пов'язати сарафан спицями для дівчинки 5 років.

Зв'язаний своїми руками сарафан - одяг зручна і універсальна. Його можна надіти поверх теплого светра або джемпера, якщо холодно, або на блузку або трикотажну маєчку, якщо тепло. В'яжеться сарафан досить просто і швидко.
Вам знадобиться
  • - 200 г пряжі середньої товщини;
  • - прямі спиці № 3,5 і 3.
Інструкція
1
Щоб зв'язати сарафан чик для дівчинки двох років, наберіть 100 петель і пров'яжіть 6 рядів панчішної в'язкою (початок в'язання знизу). Якщо вам потрібно зв'язати сарафан більшого розміру, зробіть власний розрахунок петель.
2
Потім пров'яжіть 1 ряд виворітними по лицьовій стороні полотна, щоб вийшов акуратний підгин. Пров'яжіть ще 7 см лицьовій в'язкою.
3
Далі в'яжіть, роблячи убавленія наступним чином. Пров'яжіть * 1 лицьову, потім 2 петлі разом, 27 петель лицьовими, 2 петлі разом з протяжкою *. Повторюйте від * до *. Пров'яжіть 6 см лицьовій гладдю без убавленій, потім пров'яжіть ряд з убавкамі і ще 6 сантиметрів без убавок. У вас повинно вийти полотно у вигляді трапеції.
4
Далі слід пов'язати гумку. Щоб вона не розтягувалася і була щільніше, візьміть спиці меншого розміру, наприклад, 3 або 2,5. В'яжіть гумкою 1х1, причому в першому ряду слід рівномірно збавити 16 петель (в результаті повинно залишитися 72 петлі). Потім гумку в'яжіть прямо.
5
На висоті 5 см, закрийте для пройм 4 петлі з кожного боку. А потім 2 рази по 2 петлі в кожному другому ряду і один раз по 1 петлі з двох сторін.
6
На висоті 10 см гумки закрийте середні 7 петель для вирізу горловини і в'яжіть роздільно. Зменшуйте два рази по 2 петлі в кожному другому ряду і один раз по 1 петлі. Продовжуйте в'язати залишилися петлі на висоту приблизно 18 від гумки. Петлі закрийте. Аналогічним чином вивяжіте виріз горловини і бретель з іншого боку.
7
Перед в'яжіть також, як і спинку, але починайте вив'язувати виріз горловини одночасно з проймами.
8
Виконайте бічні і плечові шви. Низ спіднички підігніть і підшийте потайними стежками. Горловину і пройми обв'яжіть гачком стовпчиками без накиду.
9
Сарафан зволожите, розкладіть на рівній поверхні, розправте і залиште, щоб повністю висох.