Як дати безкоштовне оголошення на роботу.

Оголошення в тематичних періодичних виданнях - надійний спосіб пошуку персоналу, який використовується багатьма кадровиками. З ростом популярності інтернет-сервісів частина здобувачів спрямовується в мережу, але й тут можна цілком успішно розмістити замітку з інформацією про вакансії, причому абсолютно безкоштовно.
Інструкція
1
Якщо шукати кандидатів ви віддаєте перевагу через інтернет, що розглядати популярні сайти, такі як superjob.ru і hh.ru не варто: з їх допомогою подача оголошень та отримання доступу до контактної інформації здобувача відбувається на платній основі. З цією метою краще зверніться на avito.ru, «З рук в руки» або russia.slando.ru.
2
Зареєструйтеся на сайті. Як правило, доступ відкривається автоматично, проте кожне оголошення проходить модерацію. Процес займає не більше дня, а то й зовсім декілька хвилин. На деяких ресурсах реєстрація не потрібна, і будь-який користувач може вільно опублікувати інформацію про вакансії.
3
Якщо на незнайомому сайті потрібно ввести номер стільникового телефону, будьте обережні і попередньо ознайомтеся з умовами надання послуги. Справа в тому, що угода з ними може обернутися щоденним списанням коштів з особового рахунку абонента - порівняно нова форма відбирання грошей, в якій активну участь беруть і стільникові оператори.
4
Якщо необхідно, підтвердіть реєстрацію переходом по посиланню, надісланої в тексті нового листи з обраного вами ресурсу. Для цього достатньо клікнути по ній. Якщо не працює - скопіюйте і вставте текст посилання в адресний рядок, а потім натисніть кнопку переходу. Після успішного завершення операції ви отримаєте доступ до сервісів.
5
Виберіть цікаву для вас рубрику і категорію, заповніть всі необхідні поля. Будьте гранично конкретні - текст повинен бути таким, щоб потенційний претендент міг одразу зрозуміти, наскільки йому цікаво вашу пропозицію. Краще тезисно сформулюйте вимоги, обов'язки, умови роботи, додаткові побажання до кандидатів та опублікуйте пост.
6
Щоб надрукувати замітку в офлайн-виданні, необхідно роздобути фірмовий бланк. Купон можна зустріти в самій газеті, наприклад, в такий як «З рук в руки». Його потрібно вирізати, заповнити та опустити в один з ящиків в пункті збору оголошень.