Як прогріти коробку передач.

Автовиробники постійно покращують експлуатаційні якості машин, але, разом з новими перевагами, з'являються і деякі недоліки. І якщо ваша коробка передач з якої-небудь причини відмовляється виконувати свої функції, то ви, не знаючи всіх її тонкощів, чи зумієте знайти правильний варіант лагодження.
Інструкція
1
Використовуйте автозапуск мотора по таймеру або по температурі в зимову пору року для профілактики виникнення проблем з прогріванням коробки передач . Налаштуйте автозапуск на зручні для вас температури і при сприятливих умовах і несильних морозах не доведеться витрачати багато часу на прогрів.
2
Також особливу увагу приділяйте якості масла і бензину для своєї машини, особливо в зимовий період часу. Не слухайте поради своїх друзів автолюбителів, яке паливо краще вибрати, адже те, що підходить одній марці машини, може не підійти іншій. Тому шукайте методом проб і помилок оптимальний варіант саме для вашого авто.
3
Вичавіть зчеплення і тільки потім заводите двигун, якщо у сильні морози ви відчуваєте, що виникнуть проблеми із запуском двигуна і з коробкою передач . Потім зачекайте кілька хвилин, щоб бензонасос машини встиг накачати необхідну кількість палива. У цей момент не слід газувати, інакше дана дія закінчиться сумно для вашого автомобіля.
4
Якщо у вас не виходить відразу завести мотор і здійснити прогрів коробки передач , то спробуйте ще пару разів. Але при цьому обов'язково робіть перерви між спробами, оскільки затоку свічки паливом, у вас навряд чи зможе вийти завести в цей день свою машину.
5
Додавайте газу відразу ж, як тільки відчуєте, що потроху починається рух. Підтримайте газом роботу двигуна в першу хвилину на 2000 оборотів. І якщо вам після даних дій не вдасться завести свій автомобіль, не варто остаточно садити акумулятор. Краще залишити всі спроби завести авто до наступного разу.
6
Спробуйте застосувати режим «продувки» - відразу приберіть в підлогу педаль газу для того, щоб бензонасос не міг качати паливо. Далі поверніть стартер і неспішно відпускайте педаль газу. Дана дія дуже ефективно навіть у найлютіші морози.