Як відремонтувати гідропідсилювач керма.

Гідропідсилювач керма є важливою частиною рульового механізму, яка призначена для легкого і плавного управління машиною. Це підвищує не тільки комфорт, але безпеку під час їзди на транспортному засобі.
Вам знадобиться
  • - невелика кругла ємність;
  • - пробки для шлангів;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Потягніть бачок з маслом для гідропідсилювача керма вгору для того, щоб його зняти. Потім трохи ослабте хомут і відключіть шланг. Піднесіть круглу ємність до місця протікання. Потім відкрутіть у поворотного шланга хомут і зніміть шланг. Для того щоб запобігти витоку рідин, закрийте шланги пробками.
2
Підключіть шланги відразу ж після виконаної процедури, а потім зафіксуйте їх хомутами. Знову залийте рідину і ретельно перевірте, чи немає де-небудь протікання. Якщо виявите дефекти, обов'язково усуньте їх, а потім прокачайте систему.
3
Зніміть трубку тиску, якщо ви виявили у ній які-небудь несправності. Для цього за допомогою викрутки на насосі відверніть штуцер від з'єднання. Потім зробіть підняття машини і зафіксуйте її положення на опорах або підставках.
4
Відверніть гайку фіксуючу трубку лінії тиску, далі від'єднайте штуцери, прикріплені до трубки лінії повернення і вхідний лінії. Закрийте пробками трубки щоб уникнути попадання в них бруду і протікання. Потім огляньте всі з'єднання на наявність течі після зворотної установки.
5
Поставте під місце течі ємність, якщо дефект утворився в трубці лінії повернення. Потім підніміть машину і відверніть штуцер. Далі опустіть на землю авто і ослабте хомут, що фіксує шланг лінії повернення до бачка. Потім акуратно замініть несправну трубку і зберіть всі деталі в зворотному порядку.
6
Якщо ви хочете зробити заміну вимикача тиску гідропідсилювача, то вам буде потрібно від'єднати електричний роз'єм і вивернути його. Потім надіньте пробку на насос і поставте на місце вимикач тиску. Але при цьому затягувати його потрібно з моментом 17-23 Н * м.
7
Далі підключіть електричний роз'єм і перевірте систему на наявність витоків. Якщо ви їх не знайдете, то можна проводити збірку деталей назад. При цьому не забувайте прикручувати болти, гайки і хомути дуже щільно, щоб вони не змогли відкрутитися через вібрації під час руху автомобіля.
Автолюбителі в ході експлуатації машини іноді стикаються з тим, що гідропідсилювач керма починає гудіти. Новачки, як правило, лякаються і відправляють свої автомобілі в сервіс, але ж можна виявити і усунути причину самостійно.
Причинами появи гулу в гідропідсилювачі керма можуть стати: критичний стан масла, що вимагає його заміни; несправність рульової рейки гідропідсилювача; несправність насоса гідропідсилювача; плачевний стан приводного ремня.Еслі не контролювати стан масла і несвоєчасно його міняти, воно втрачає свої властивості, стає непридатним і в ході подальшого використання може призвести до появи гулу гідропідсилювача. Масло не повинно пахнути горілим і мати мутний колір. Масло, що має вищеназвані ознаки, має бути в терміновому порядку заменено.Для заміни масла в гідропідсилювачі необхідно використовувати марки тільки тих масел, які рекомендовані для даного типу автомобіля.Жідкость в гідропідсилювачі необхідно змінювати, в середньому, раз на півтора года.Прічіна, по якій обертання керма супроводжується гулом, може ховатися в несправності рульової рейки гідропідсилювача, яка виходить з ладу через особливості російського клімату. Для місцевої погоди властиві різкі перепади температур і велика вологість. Традиція засипати автотраси сіллю негативно позначається на захисних елементах рульової рейки - виходять з ладу пильовики і сальники, а гідропідсилювач починає підтікати і гудеть.Неісправная рульова рейка підлягає ремонту або замене.Кстаті, навіть у Москві не так багато автосервісів і компаній, де ремонтують кермові рейки . Цілком можливо, що власникові авто доведеться купувати нову рейку.Прічіной появи гулу може стати стан ременя гідропідсилювача. Можливо, він зносився і його слід поміняти, а можливо, його просто треба подтянуть.Ещё однією причиною гулу може бути несправність насоса гідропідсилювача керма. Насос потрібен для того, щоб нагнітати робочу рідину в системі гідропідсилювача керма автомобіля. Якщо він вийшов з ладу, то краще не намагатися його ремонтувати, краще відразу заменіть.В іншому, гідропідсилювач керма досить-таки надійний агрегат, який не потребує постійної пильної уваги і контролю. Необхідно виконувати рекомендації по заміні рідини і періодично контролювати стан приводного ремня.Нужно пам'ятати, що при водінні автомобіля тримати кермо в крайньому правому і лівому положеннях більш 10 секунд користувач не рекомендуется.Оставлять припарковану машину з поверненими вправо або вліво колесами також вкрай небажано.