Як обкатати скутер.

Ось і збулася ваша давня мрія, ви придбали новий скутер , термін служби якого безпосередньо залежить від того, як буде проведена обкатка. Її тривалість встановлюється виробником. Так як же правильно обкатати мотоцикл, щоб збільшити максимальний термін експлуатації?
Інструкція
1
Починайте рух на скутер е тільки після того, як прогріється двигун. Якщо двигун має повітряне охолодження, циліндри повинні стати теплими на дотик, а мотор - працювати на холостих обертах стійко і чітко при вимкненому пусковому пристрої. На двигунах рідинного охолодження є покажчик температур, який показує ступінь прогріву двигуна.
2
У новому двигуні скутер а поршень, шестерінки, колінвал і багато інших запчастини ще не встигли притертися один до одного, тому виготовлювач рекомендує обкатувати мотоцикл протягом першої тисячі кілометрів. При цьому рекомендується рухатися зі швидкістю не більше 45-50 кілометрів на годину і на повному газу. Не слід їхати з постійною швидкістю тривалий час. Утримайтеся перші п'ятсот кілометрів від їзди на максимальних обертах.
3
Протягом першого тижня перевірте всі вузли кріплення (колеса і передньої вилки, кріплення облицювання, заднього колеса, двигуна і гальмівних механізмів), якщо необхідно - підкрутіть. Перший техогляд проходите через один місяць або після пройдених 500 кілометрів.
4
Замініть трансмісійне і моторне масло через триста кілометрів обкатки. Так як ніхто з вас не знає, як збирався мотор, в ньому можуть бути присутніми частинки стружки або металевий пил. Робите заміну масла тричі на перші 1000 кілометрів, тобто після 300, 600 і 900 кілометрів пробігу. Не економте, вибирайте марки відомих фірм в перевіреному магазині. Не купуйте на ринку, так як є ймовірність підробки.
5
Заправляйте скутер тільки тим бензином з октановим числом, який рекомендований виробником. Не слід під час обкатки навантажувати моторолер, що не саджайте другого пасажира. Після зупинки не глушите двигун відразу ж, дайте йому попрацювати на холостих обертах одну-три хвилини.