Як включити духовку. із за чого не працює вмикач в духовці.

Духовка - необхідний побутовий прилад на кожній кухні, в ньому печуть домашній хліб та інші кондитерські вироби, запікають м'ясо, смажать рибу, птицю. Але духовка є не тільки невід'ємною частиною побуту, але може стати причиною нещасного випадку. Перед тим, як почати її використовувати, необхідно ознайомитися з інструкцією по експлуатації та безпеки і розібратися, як її включати.
Інструкція
1
Перед найпершим використанням духовки витягніть все внутрішнє обладнання і вимийте його теплою водою з миючим засобом. При першому нагріванні з'явиться запах «нового приладу», тому кухню треба буде провітрити.
2
Для розпалювання духовки поверніть ручку управління температурою в середнє положення і пустіть газ.
3
Одночасно піднесіть до отвору пальника запалений сірник або натисніть кнопку авторозжігом. У разі, якщо ваша духовка має функцію газконтроль, після розпалу ручку управління слід утримувати в натиснутому положенні ще 10-15 секунд, інакше газконтроль її погасив.
4
Дочекайтеся, коли полум'я стабілізується і встановіть потужність полум'я на потрібну величину. Як правило, нижня температура духовки відповідає 150 градусам, а верхня - 280.
5
Якщо полум'я пальника потухло або не запалився, то вимкніть газ, зачекайте щонайменше хвилини і повторіть спробу.
6
Для відключення духовки поверніть ручку управління в позицію «0». Газ буде перекритий і полум'я згасне.
Зверніть увагу
Проміжок часу між виходом газу і до розпалювання повинен бути, як можна меньше.Прі ручному розжиге будьте обережні, не кидайте сірник в отвір горелкі.Стекло дверцята, отвір через яке виходить повітря можуть служити причиною опіків, не підпускайте дітей до включеної духовке.Не використовуйте духовку для обігріву приміщень.
Корисна порада
Містите пальник духовки в чистоті, так як забруднення перешкоджає її нормальній роботі.