Як подивитися свій IP-адресу. Як дізнатися свій айпі адресу.

У ряді випадків перед користувачем інтернету виникає задача дізнатися свій власний IP- адресу . Таких адресу ов у нього може бути декілька: всередині локальної мережі, зовнішній, призначений провайдером, а іноді і той, який розташований за проксі-сервером.
Інструкція
1
Щоб дізнатися свій IP- адресу всередині локальної мережі, в ОС Windows натисніть на іконку з двома стилізованими моніторами, розташованими в правій нижній частині екрана, або виконайте команду ipconfig/All. У другому випадку ви також отримаєте додаткові дані. Наприклад, якщо доступ до мережі здійснюється через мережеву карту, ви дізнаєтеся її MAC- адресу .
2
В ОС Linux для визначення IP- адресу а всередині локальної мережі виконайте команду ifconfig. У разі, якщо ви користуєтеся для доступу в інтернет мобільним телефоном за допомогою програми KPPP, натисніть в ній на клавішу «Подробности», і в табличці «Статистика KPPP» ви побачите адресу всередині локальної мережі оператора, а також зовнішній IP- адресу . Врахуйте, що іноді, по причині помилки в цій програмі, ці два адресу а бувають переплутані місцями.
3
Зайдіть на сайт, адресу якого вказаний в кінці сторінки. Врахуйте, що з телефону при використанні браузера UC він іноді буває недоступний. Залежно від того, яким способом ви виходите в інтернет, ви дізнаєтеся небудь один адресу (зовнішній, який вам призначив провайдер), або два (зовнішній і розташований за проксі-сервером). Друга ситуація виникає в тому випадку, якщо ви користуєтеся засобами стиснення прийнятих і переданих даних (наприклад, Opera Mini, Opera Turbo, UC, Skweezer). Врахуйте, що ці сервери не є анонімізуючих (тобто, власники сайтів, які ви відвідуєте, все одно дізнаються ваш справжній зовнішній адресу ). Використання ж анонімізуючих проксі-серверів в більшості форумів та інших ресурсів інтернету вважається поганим тоном.
4
Щоб дізнатися, чи є ваш IP- адресу статичним або динамічним, відключитеся від мережі, після чого знову підключіться до неї. Тепер перевірте всі три адресу а (в локальній мережі, зовнішній і за проксі-сервером). Ті з них, які змінилися в порівнянні з попередніми, і є динамічними.