Як використовувати віртуальну машину.

Досить часто у різних IT-фахівців в процесі роботи виникає необхідність одночасного використання декількох додатків або сервісів, які повинні функціонувати на окремих машинах, під керуванням різних операційних систем. Але що робити, якщо є можливість використовувати тільки один комп'ютер? У цьому випадку не залишається нічого іншого, як використовувати віртуальну машину .
Вам знадобиться
  • - Oracle VM VirtualBox, доступний для завантаження на virtualbox.org.
Інструкція
1
Додайте нову віртуальну машину . Відкрийте програму "Oracle VM VirtualBox Менеджер», натисніть клавіші Ctrl + N або виберіть пункт «Створити ...» в меню «Машина». Здійсніть дії, пропоновані майстром створення віртуальних машин. Зверніть особливу увагу на вибір опції, що вказує на версію операційної системи, яка буде встановлена.
2
Проведіть додаткове конфігурування створеної віртуальної машини. Виділіть потрібний пункт у списку віртуальних машин «Oracle VM VirtualBox Менеджер». Натисніть клавіші Ctrl + S або виберіть пункт «Властивості ...» в меню «Машина». За допомогою списку, розташованого в лівій частині діалогу, що з'явився, перемикайтеся між розділами опцій. Змінюйте параметри конфігурації. Так, варто вибрати порядок опитування пристроїв, що використовуються при завантаженні, в розділі «Система». У розділі «Носії» додайте один або кілька віртуальних дисків, якщо це необхідно. Вкажіть тип і параметри мережевого обладнання в секції «Мережа».
3
Оберіть джерело, з якого буде встановлюватися операційна система. Перейдіть у розділ «Носії» діалогу властивостей. У списку «Носії інформації» виділіть один з віртуальних оптичних приводів. Натисніть на кнопку, розташовану поруч з списком, що випадає «Привід». Виберіть пристрій або образ диска з дистрибутивом ОС, інформація з якого буде транслюватися у віртуальний привід. Закрийте діалог властивостей, натиснувши кнопку OK.
4
Запустіть віртуальну машину . Виберіть пункт «Старт» у меню «Машина», контекстному меню або на панелі інструментів. Відкриється нове вікно.
5
Проведіть установку операційної системи з носія, обраного на третьому кроці. Дійте таким же чином, як якщо б операційна система інстальована на реальний комп'ютер. Якщо завантажувальний диск не визначається, вкажіть його. Для цього перезавантажте машину , скориставшись пунктом «Скидання» в меню «Машина», потім увійдіть в BIOS, натиснувши F12, і виберіть потрібну опцію.
6
Завантажте встановлену операційну систему. Після закінчення інсталяції вимкніть віртуальну машину , вибравши пункт «Закрити ...» в меню «Машина». Змініть порядок завантаження в розділі «Система» діалогу конфігурації, встановивши першим пунктом «Жорсткий диск». Знову запустіть віртуальну машину .
7
Приступіть до використання віртуальної машини потрібним вам чином.
Продаж автомобіля вимагає від його власника терпіння і навичок менеджера з продажу. Адже від уміння представити свою машину в найвигіднішому світлі залежить швидкість продажу і кінцева вартість. До яких же хитрощів доводиться вдаватися власникам «залізних коней», щоб знайти їм нових господарів?
Інструкція
1
Ринок автомобілів з пробігом зараз не дуже активний. Справа в тому, що зараз половина нових автомобілів продається в кредит. Якщо людині не вистачає на бажаний автомобіль, він не буде збирати на авто з пробігом, коли можна внести 10% від вартості нового і їздити вже сьогодні. Затребуваними на вторинному ринку залишаються авто преміум-класу, які сильно втрачають у ціні, або дуже дешеві машини. А авто в ціновому діапазоні 300-500 тисяч продаються складніше.
2
Бувають сезонні спади і підйоми активності купівельного попиту. Найбільший обсяг продажу припадає на квітень-червень. У цей час купується найбільша кількість автомобілів, але і пропозицій на авторинку теж багато. А ось серпень-жовтень - не найкращий час для швидкого продажу. Це сезон відпусток, і покупці відкладають дорогі покупки. Невеликий сплеск активності спостерігається в листопаді, коли ціни на машини трохи опускаються - всі поспішають продати машини до настання наступного року, коли автомобіль «постаріє» ще на один рік.
3
Для продажу автомобіля необхідно помістити оголошення на всіляких сайтах купівлі-продажу. Це можуть бути і спеціалізовані сайти, і ресурси, де продають абсолютно все. Посилання на оголошення додатково можна давати в соціальних мережах. Ваше завдання - щоб оголошення побачило якомога більше людей.
4
Оголошення про продаж має бути грамотно складене. Крім заповнення стандартної форми із зазначенням технічних характеристик, потрібно написати додаткову інформацію. У ній повинні міститися всі плюси вашої машини. Припустимо, встановлена дорога охоронна система, литі диски, зроблений тюнінг салону, стоїть потужна акустична система. Може ви віддаєте в подарунок комплект гуми. Ця інформація повинна мотивувати потенційного покупця на дзвінок вам. А вже при телефонній розмові ви повинні зробити все, щоб клієнт приїхав машину подивитися. Як показує практика, якщо людина приїхала оглядати машину, то ймовірність того, що він її і купить, становить 90%. Ціну на автомобіль встановлюйте з розрахунку, що ви зможете скинути 10-20 тисяч за активної торзі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b5GDw9jhkH4