Як випрямити шию. викривлення шиї.

Викривлення шиї зустрічається часто, воно може бути наслідком і родової травми, і неправильного способу життя. Це створює проблеми не тільки із зовнішністю, але й зі здоров'ям, а з часом може провокувати головні болі. Тому варто докласти зусиль до того, щоб випрямити шию .
Інструкція
1
Робіть нахили голови вперед і назад, в кожному положенні затримуючись на кілька секунд. Не застосовуйте надмірних зусиль і не заламувати шию , не допускайте сильного дискомфорту. Виконуйте руху повільно. Опускаючи голову вперед, розтягуйте шию , а назад - тягніться підборіддям вгору. Не рухаючи плечима, повільно повертайте голову з боку в бік кілька разів. Також робіть нахили вліво і вправо. Виконуйте кругові повороти головою по 20 разів на кожну сторону. Ці вправи хороші тим, що покращують кровообіг і є профілактикою відкладення солей в області шиї. Вони покращують рухливість шиї і забезпечують витягування.
2
Покладіть руки на плечі і натискайте, а шию тим часом намагайтеся витягнути вгору. Плечі повинні залишатися на місці. Повторіть кілька разів. Сядьте прямо, випрямивши ноги і потягнувши носки на себе, опустіть плечі вниз і тягніться верхівкою вгору хвилину. Зчепите руки за спиною на пару хвилин, розгорнувши назад плечі. Взагалі робіть вправи і для спини в цілому, т.к. постава залежить від стану всього хребта.
3
Коли сидите за комп'ютером, намагайтеся тримати спину прямо. Підберіть відповідний стіл і стілець. Частіше вставайте і розминайте.
4
Протягом дня періодично вставайте спиною до стіни, притискаючи до неї п'яти і потилицю, стежте щоб хребет був рівним. Відходите від стіни, намагаючись зберігати таке ж положення хоча б на якийсь час. Також корисно будинки носити на голові книгу - це вправа популярно серед моделей.
5
Багато лікарів-ортопеди рекомендують для гарної постави і прямий шиї йогу, басейн і масаж. Це дійсно ефективні способи. Йога сприяє витягнення і випрямленню хребта, плавання добре зміцнює м'язи, масаж усуває затискачі в м'язах, кваліфікований масажист може навіть поставити на місце хребці. У кожному разі, сходіть до лікаря з порадьтеся з ним щодо вправ.
Зверніть увагу
Рухливість шиї втрачається не за один день, тому й результат від вправ проявиться через деякий час. Головне, продовжуйте регулярно займатися. Так ви зможете уникнути серйозних проблем в літньому віці.
Корисна порада
Протягом дня постійно стежте за собою і намагайтеся не горбиться.