Як зробити копію сім карти.

Копіювання цим- картки необхідно в тому випадку, коли стара картка пошкоджена або ви хочете виготовити картки меншого розміру для використання в телефоні одночасно двох операторів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програматор;
  • - чиста сім-карта;
  • - Woron_scan 1.09;
  • - IC- Prog 1.05D;
  • - Sim-Emu 6.01.
Інструкція
1
Вставте сім-карту в телефон і приберіть запит пін-коду при увімкненні. Потім витягніть її і вставте в програматор. Підключіть його до ПК. Виконайте настройку програми для копіювання цим- картки . Запустіть програму Woron_scan 1.09, виберіть тип пристрою в меню Сard Reader - Phoenix Card, потім встановіть порт і частоту генератора в меню Setting.
2
Потім поверніться в головне меню програми, натисніть кнопку Ki, потім у вікні клацніть по кнопці Start. Після завершення процесу сканування картки вийдіть з програми, збережіть отриманий результат у файл. Відкрийте його за допомогою програми «Блокнот», знайдіть там значення IMSI і KI.
3
Запустіть програму IC-Prog 1.05D, щоб скопіювати сім-карту. Перейдіть в меню «Налаштування», виберіть розділ «Программатор», встановіть значення за замовчуванням - JDM Programmer. В полі «Затримка введення/виведення» встановіть 30. Натисніть «ОК». Потім перейдіть в розділ «Опції», приберіть прапорець «Перевірка після програмування», встановіть у полі «Перевірка при програмуванні».
4
Перезапустіть додаток. Перейдіть в меню «Налаштування», встановіть прапорець у полі Smartcart (Phoenix). Потім зайдіть в меню «Файл», пункт «Відкрити». Виберіть файл з ім'ям SIM_EMU_FL_6.01_ENG.hex. Переведіть програматор в режим JDM, всі його налаштування переведіть в положення PROGRAM PIC. Виберіть потрібний тип мікросхеми і клацніть кнопку «Програмувати».
5
Натисніть на клавіатурі клавішу F4. Переведіть програматор в режим Phoenix, встановіть наступні положення: для установки SIM CLOCK - 3.579 MHz, для SIM RESET - HIGH RESET, SIM DATA - в позицію SIM READER. Виберіть у програмі тип мікросхеми. Потім вставте чисту карту в програматор, відкрийте файл SIM_EMU_EP_6.01.hex, натисніть «Програмувати».
6
Дочекайтеся, поки процес буде завершений, потім налаштуйте клонування картки . Вставте картку в телефон, підключіть його до комп'ютера, запустіть програму Sim-Emu 6.01. Введіть коди IMSI і KI в меню Configure, пункті Config.Pos.