Як зробити два курсора.

Реалізувати використання двох курсорів в одному комп'ютері досить проблематично з програмної точки зору. Оскільки два курсора разом також рідко використовуються, розробкою програмного забезпечення для підтримки даної функції ніхто не займається всерйоз.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - дві миші.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму АСТЕР, Wmprogram, BeTwin або інші утиліти зі схожим призначенням. Завантаження виконуйте тільки з офіційних серверів розробників. Перед установкою уважно ознайомтеся з основними моментами використання даного програмного забезпечення, чи підходить воно під ті функції, якими ви зазвичай користуєтеся на вашому комп'ютері. Також зверніть увагу, що не рекомендується використовувати дані програми в іграх, оскільки часто виникають несправності функцій управління обома вказують пристроями.
2
При виборі програми в першу чергу керуйтеся системними вимогами для виконання використання двох вказівних пристроїв, оскільки часто реалізація програм вимагає від комп'ютера наявності хорошої відеокарти і достатньої кількості оперативної пам'яті. Якщо в ході використання таких програм з'являються певні незручності, замініть їх аналогами.
3
Зверніть увагу, що дійсно працюючих програм, що забезпечують одночасну роботу двох курсорів, досить мало, а деякі з них все ще знаходяться в стадії розробки, що передбачає наявність багів в їх релізах.
4
Зверніть увагу, що в більшості випадків програми, що підтримують роботу двох курсорів одночасно, зазвичай призначені для нових версій операційних систем Windows - Vista і Seven. У випадках коли у вас встановлена операційна система Windows XP вам можуть допомогти програми створення віртуального робочого столу, однак, це буде не зовсім зручно, враховуючи, яких витрат системних ресурсів вони вимагають для виконання завдань. У цьому випадку також не зайвим буде звернути увагу на програми поділу відеокарти, монітора, миші і так далі на дві і більше частини.
Корисна порада
Не використовуйте дві PS/2 миші.