Як видалити мозоль. Як позбутися від сухої мозолі.

Мозоль - це проблема, яка не тільки викликає неприємні відчуття, але і виглядає вкрай не естетично. Виникає мозоль унаслідок носіння тісного, незручного взуття, а також внаслідок занедбаності ніг. Якщо мозолі не лікувати, то вони можуть стати причиною запального процесу, який значно ускладнить ходьбу. Усунете причину мозолів, вилікуєте їх, і більше вони вас турбувати не будуть.
Інструкція
1
Тверді мозолі, так звані натоптиші, слід усувати за допомогою сухого апаратного педикюру. Роблять це в спеціальному кабінеті за допомогою апарата з абразивними насадками різної зернистості. Якщо мозоль застаріла і глибока, то за 1 раз її прибрати не вдасться. Знадобиться провести кілька процедур, поєднавши їх з домашньої обробкою.
2
Вирізати мозоль гострим предметом не можна - різко збільшується ризик зараження. Краще використовувати перевірені народні рецепти. Найчастіше вони спрямовані на розм'якшення мозолі з подальшим механічним видаленням пемзою або теркою для ніг.
3
Найпростіший спосіб: распарьте ноги в тазу з гарячою водою, в якій розчинена сода і мило. Через 40 хвилин ноги виймають і витирають. Якщо ви мозоль неглибока, то абразивними матеріалами її терти не бажано. Поєднуючи розпарювання з сухим педикюром ви помітите, що через 5-7 процедур ваші підошви стануть м'якими.
4
Для видалення глибокої мозолі застосовують спеціальні склади по отшелушиванию й розм'якшення шкіри мозолі. Це може бути Кератолический мазь або гель. З народних засобів дуже ефективна аплікація з кашкою з алое. Спочатку ноги розпарюють, потім накладають кашку на мозоль і фіксують пов'язкою. Ця аплікація повинна протриматися на нозі 1 добу, після чого її розмотують, а размягченную мозоль соскабливают. При необхідності процедуру повторити.
5
На ніч до мозоля можна прив'язати розрізаний навпіл лимон, кашку з сирої картоплі. Перед накладенням будь аплікації потрібно шкіру навколо мозолі мазати захисним кремом або вазеліном. Вранці аплікацію знімають і зачищають місце мозолі.