Як вибрати незалежний духова шафа.

В умовах сучасного розвитку технологій незалежний духовий шафа вже давно перестав асоціюватися з розкішшю, перетворившись в зручного помічника на кухні. Але для того, щоб розібратися у всьому реалізується торговими точками розмаїтті, необхідно знати, що саме хочеться отримати від нового кухонного агрегату.
Інструкція
1
Перед тим, як вибрати духовку, вирішіть для себе, чи буде вона газової або електричної. Перша різновид дешевше в зверненні, зате вартість її досить висока. Встановлювати її може тільки фахівець, тому досить часто власники газових плит воліють залишити відповідну варильну поверхню, але придбати саме електричну духовку.
2
У пошуку відповіді на питання про те, яку духовку вибрати, зверніть увагу на кількість режимів, в ньому наявних. Ціна багато в чому залежить і від них, тоді як використовуються вони далеко не в кожній родині. Це функції конвекції, гриля, розморожування. Конвекція дозволяє рівномірно розподіляти температури всередині духового шафа а, завдяки чому продукт рівномірно обдувається з усіх боків і краще готується. Гриль утворює на продукті рівну корочку. Розморожування дозволяє прискорити процес приготування продуктів, до цього що лежали в морозильній камері. Але якщо подібною функцією оснащена мікрохвильова піч, то переплачувати за її присутність в духовій шафа у просто немає сенсу.
3
Не менш важлива система очищення духового шафа а. Сучасні моделі випускаються з особливим покриттям, стійким до забруднення і пригорянню. Також існує функція піролізної очищення, при якій жир на стінках просто згоряє при температурі в 300 градусів.
4
Краще всього вибрати духовку з висувними Роллінг. Це дозволяє діставати дека, викочуючи їх з духовки, а не обпікатися всередині.
5
Зручно, коли духовий шафа оснащений таймером. Це дозволяє задати певну програму приготування їжі і спокійно займатися своїми справами. В потрібний час духовка відключиться самостійно.
Зверніть увагу
Переваги незалежного духовки не тільки в його красі і багатофункціональності. Головна його перевага в можливості установки в будь-якому місці кухні.
Корисна порада
Відразу оглядайте комплектацію духової шафи. У ряді моделей всередині присутній лише решітка для смаження, тоді як дека необхідно придбавати додатково.