Як вставити ефекти у відео.

Створення власних відеокліпів - дуже захоплюючий процес. Для редагування параметрів зображення і додавання ефектів до кліпу використовують спеціальні програми. Вибір утиліти залежить від конкретних поставлених завдань.
Вам знадобиться
  • - Movie Maker 2.6.
Інструкція
1
Для створення найпростішої презентації або редагування невеликого кліпу краще використовувати безкоштовні утиліти, наприклад Movie Maker. Скачайте цю програму, вибравши потрібну версію. Для операційних систем Windows Vista і Seven підійде утиліта Movie Maker 2.6. Встановіть цю програму. Виконайте перезавантаження комп'ютера.
2
Відкрийте програму Movie Maker. Перейдіть до вкладці «Файл» і виберіть пункт «Відкрити проект» або «Імпортувати файл». Вкажіть розташування відеофайлу, над яким ви будете працювати надалі.
3
Після завершення завантаження відео його назва відображатиметься у списку робочих файлів. Перенесіть його в смугу візуалізації, щоб мати можливість виконувати необхідні маніпуляції. Функції програми дозволяють швидко задавати тільки два ефекту: «Зникнення» і «Поява». Клікніть правою кнопкою миші того кадру, для якого необхідно застосувати один із зазначених ефектів. Виберіть пункт «Поява» або «Зникнення».
4
Відкрийте вкладку «Кліп» і виберіть пункт « Ефекти ». Натисніть кнопку «Ескізи», щоб відобразити зображення доступних ефектів. Для застосування обраного ефекту до певного фрагменту перенесіть його ескіз в потрібну точку поля «Візуалізація».
5
Можливості програми дозволяють застосовувати до шести різних ефектів до одного кадру. Варто відзначити, що не всі вони є сумісними один з одним. У тому випадку, якщо ви застосували до кадру два несумісних ефекту, виконуватися буде той, який був доданий раніше. Не використовуйте занадто багато різних ефектів при створенні кліпу. Іноді це значно ускладнює його перегляд і сприйняття.