Як перемикати передачі в авто. Як зрозуміти Яку включати передачу.

Найбільші проблеми в навчанні водінню виникають з механічною коробкою передач. Адже поки з нею не розберешся, не можна навіть з місця рушити. Але при всій удаваній складності тільки на "механіці" можна повноцінно насолодитися справжнім водінням.
Інструкція
1
Для правильного перемикання передач розберіться зі зчепленням і навчитеся користуватися показаннями тахометра. Найбільшу складність представляє перша передача, з якою автомобіль рушає з місця. Тут найважливішу роль відіграє правильна робота зі зчепленням. Якщо його різко кинути, автомобіль затихне. Але й довго тримати не можна, інакше рушати ви будете дуже повільно і що ще гірше, можете «спалити» зчеплення.
2
Для того щоб зрозуміти, в який момент зчеплення вже можна відпускати, спробуйте наступну вправу. Натисніть зчеплення, але не включайте передачу. Почніть повільно відпускати педаль, що не газуючи. Машина рушить, а ваше завдання - відчути в якому становищі в цей момент перебувала педаль зчеплення.
3
Відпускайте зчеплення тільки тоді, коли машина проїхала пару метрів. Перед початком руху, якщо ви раптом відчуваєте, що рушить або дуже швидко, або занадто повільно, не бійтеся віджимати зчеплення назад, контролюючи його роботу. Для цього орієнтуйтеся на показання тахометра. Якщо стрілка стрімко повзе вгору, двигун починає шуміти, а ви так і стоїте на місці, відпускайте педаль зчеплення швидше.
4
Перемикати передачі під час руху необхідно, орієнтуючись на швидкість, з якою ви їдете. Другу передачу включають відразу після того, як рушили. Для цього відпустіть педаль газу, вичавіть зчеплення, переведіть важіль коробки передач в положення прямо вниз, відпустіть зчеплення і натисніть газ. Під час руху відпускати зчеплення і натискати педаль газу одночасно не потрібно, інакше у вас вийде, так звана, «перегазовка».
5
На другій швидкості розженетеся до 30-40км/год і знову відпустіть газ, натисніть зчеплення і переведіть важіль перемикання швидкостей у положення вправо вгору. Не сильно заводите важіль вправо, часто цю швидкість плутають з п'ятої передачею. У цьому випадку ви почуєте різкий шум мотора і машина може смикнути.
6
Четверта передача включається на швидкості 50-80 км/год. Відпустіть педаль газу, вичавте зчеплення і переведіть важіль перемикання швидкостей у положення вниз. Включення п'ятій швидкості на різних машинах може варіюватися по-різному, залежно від потужності двигуна. На малопотужних машинах перемикання п'ятої передачі відбувається на швидкості після 80км/год.
Коли ви працюєте в інтернеті, виникає необхідність перемикати швидкість передачі даних. Таке може статися, наприклад, коли кілька користувачів виходять з одного з'єднання. Або ви економите трафік і намагаєтеся контролювати кількість віддаються даних.
Інструкція
1
За умови, що для скачування файлів ви використовуєте менеджер закачувань, наприклад, Download Master, швидкість завантаження можна виправити в налаштуваннях. У головному вікні програми вам потрібно натиснути пункт «Дія». Потім знайдіть терміну «Швидкість». Відкриється новий список, який буде складатися з п'яти версій. Увімкніть настройку «Регульована». Якщо все зроблено правильно, ви побачите в нижньому рядку менеджера закачувань повзунок. Переміщайте його, щоб відрегулювати швидкість до потрібного значення.
2
?Torrent - це торрент-клієнт, у ньому можливо перемикати як швидкість прийому, так і швидкість вивантаження даних. У всіх настройка швидкості за замовчуванням стоїть «Необмежено», значить, ви можете знизити швидкість до потрібного значення. Така функція доступна для окремих файлів і для установки за замовчуванням. Щоб переключити швидкість прийому/передачі конкретного файлу, вам треба вибрати його зі списку торрентів зліва. Клацніть правою кнопкою мишки, щоб викликати контекстне меню. У ньому знайдіть параметр «Пріоритет швидкості», потім «Обмежити швидкість завантаження» («Обмежити швидкість віддачі»). З'явиться нове меню, там потрібно поставити необхідне значення. Перший раз мінімальна швидкість 25 КБ/с, якщо зайдете вдруге - нижній поріг швидкості буде менше. Мінімальна швидкість - 1 КБ/с.
3
Значення швидкості за замовчуванням змінюється в загальних налаштуваннях. Натисніть пункт «Налаштування» в меню ?Torrent, потім рядок «Конфігурація». Як альтернатива - комбінація клавіш Ctrl + P. Виберіть параметр «Швидкість». У стовпці праворуч будуть дві строчки, в яких можна встановити потрібне значення, це «Загальне обмеження швидкості віддачі» та «Загальне обмеження швидкості прийому». Задайте в потрібному вікні бажане значення швидкості в КБ/с.
4
NetLimiter - програма, дуже проста в управлінні. Надається на тріальний період в 28 днів. Ви можете завантажити її з офіційного сайту виробника. Встановіть, після натисніть на значок програми, потім клікніть «Відкрити». Встановіть тип визначення швидкості з'єднання, наприклад, Кбайт або Мбіт. В полі «Швидкість скачування» вбийте потрібне значення швидкості.
5
Існує безкоштовна програма Traffic Shaper XP. Розробник - Bandwidth Controller. З їх сайту можна скачати програму, потім встановити на ваш комп'ютер. Запустіть програму - ви побачите вікно з текстом «Ласкаво просимо в майстер налаштування мережі». Натискайте «Далі»/«Швидкість скачування»/«Швидкість завантаження», вбийте потрібне значення, клікніть «Далі». Після потрібно вибрати тип мережевого підключення (як правило, це «Локальна мережа»), натисніть «Далі» і «Готово».