Як укладати каре на подовження. Укладання подовженого каре.

Стрижка каре, незважаючи на свій поважний вік, і в наш час не виходить з моди. Однак просто зробити стрижку каре, це лише півсправи, її ж потрібно вміти укладати. Кілька варіантів укладання допоможуть урізноманітнити ваше життя в ритмі подовженого каре.
Вам знадобиться
 • - стрижка «подовжене каре»;
 • - рушник;
 • - пінка для укладання волосся;
 • - бігуді;
 • - фен;
 • - гель для укладки волосся;
 • - лак для волосся;
 • - гребінець;
Інструкція
1
Скористайтеся експрес-укладанням, щоб укласти каре на подовження на кожен день. Намочіть волосся, відіжміть їх рушником і дайте трохи обсохнути, що не розмотуючи рушник. Далі нанесіть невелику кількість пінки для укладання волосся (вистачить і однієї кульки). Накрутіть волосся на великі бігуді і висушіть їх під теплим повітрям фена. Бігуді залиште на 15 хвилин. Дана укладка створить обсяг навіть самим тонким волоссю.
2
Висушені волосся просто розділіть на прямий проділ, якщо вам лінь щось придумувати, а укладати волосся все ж необхідно. Потім змастіть пальці гелем для волосся і хаотично збийте волосся. Готову зачіску зафіксуйте лаком. Укладання для ледачих готова!
3
Майже висушені волосся зачешите спочатку на одну сторону, гарненько просушіть, і те ж саме виконайте з волоссям, зачесаним на іншу сторону. Опустіть голову вниз і струсіть волоссям, далі різко підніміть голову. Тепер зробіть невеликий косий проділ і зафіксуйте вийшла зачіску лаком.
4
приборкати норовливий волосся за допомогою пов'язки. Для цього підберіть для себе пов'язку потрібної ширини і кольору і надіньте на голову. Так у вас з'явиться новий імідж, який також допоможе заховати відросло коріння волосся.
5
Збираючись на вечірку, зробіть святкову укладку. Для цього закрутіть волосся на бігуді, потім обережно зніміть коклюшки, щоб пасма НЕ розпушились, і розчешіть їх пальцями рук по напряму від коріння до кінчиків. Ще раз розчешіть пасма, але тільки вже з невеликою кількістю гелю. На завершення зробіть косий проділ, надайте пальцями форму чубку і залийте все лаком.
6
Зачешіть назад волосся і зафіксуйте їх гелем, щоб просто і швидко зробити вечірню укладку подовженого каре влітку. Ця укладання підходить для будь-якого кольору волосся, вона робить відкритим обличчя і дає можливість показати вечірній макіяж в кращому світлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sFlCweXA1zs
Незважаючи на нові модні тенденції, стрижка каре (або боб) залишається популярною на всі часи. І тому є з'ясовні причини: каре не вимагає занадто ретельного догляду, підходить до будь-якого типу волосся, а на її основі можна зробити кілька варіантів повсякденних і святкових укладок.
Вам знадобиться
 • - фен;
 • - пінка для укладки;
 • - мус;
 • - кругла щітка;
 • - гребінець з дрібними зубчиками;
 • - лак для волосся;
 • - бігуді.
Інструкція
1
Каре назад.Нанесіте на мокре волосся пінку і рівномірно розподіліть її від коренів до кінчиків волосся. Використовуючи круглу щітку, висушіть кожне пасмо феном, зачісуючи її назад. Готову укладку зафіксуйте за допомогою лаку для волосся.
2
Каре з косим пробором.Нанесіте на волосся мус для волосся, а потім висушіть волосся феном. За допомогою гребінця з тонкими зубчиками зробіть косий проділ. Акуратно розділіть волосся з цього проділу. Зачешіть більшу частину волосся за вухо, залишивши інші пасма вільно спадати. Щоб зачіска довго трималася, скористайтеся для її фіксації лаком.
3
Укладання каре на бігудей.Нанесіте на злегка вологе волосся мус. Накрутите на волосся на великі бігуді і посушите за допомогою фена. Після того як волосся висохли, почекайте близько 20 хвилин, таким чином ви дасте зачісці «зміцніти». Після цього акуратно зніміть бігуді і розчешіть волосся пальцями, починаючи з коренів. В цьому випадку зачіска буде триматися довше. Обов'язково закріпіть локони за допомогою лаку.
4
Експрес-укладка.На вологе волосся нанесіть небагато пінки і збийте волосся від самих коренів. Нахиліть голову вниз і висушіть голову феном, продовжуючи збивати пасма волосся пальцями. Не забудьте зафіксувати волосся лаком.
5
Об'ємна укладка.Еслі у вас від природи тонке волосся, таке укладання додасть їм обсягу і візуально зробить волосся гуще.Митие волосся замотайте махровим рушником і залиште на кілька хвилин. Нанесіть об'ємну пінку і розподіліть її по всій довжині. Зачешіть волосся на одну сторону і починайте сушити феном. Висушену пасмо по черзі перекладайте на протилежну сторону. Далі нахиліть голову вниз і струсіть волосся, після чого різко її підійміть. Волосся ляжуть в легку, але пишну зачіску. При бажанні надайте волоссю додатковий об'єм за допомогою круглої щітки.