Як розфарбувати шолом.

Мотоциклетні шоломи різних видів мають однакову конструкцію «шкаралупа» - зовнішня пластикова оболонка, і внутрішня частина, що складається з полістиролу та м'якої тканини. Зовнішня частина забезпечує його фізико-механічні та аеродинамічні функції, внутрішня - служить для захисту і комфорту водія. Зазвичай шоломи купують уже розфарбованими. Однак багато мотоциклісти хочуть мати унікальний яскравий шолом, який буде помітний на дорозі.
Вам знадобиться
  • - уайтспіріт;
  • - скотч;
  • - аерозольна фарба;
  • - трафарет
Інструкція
1
Шоломи можна фарбувати декількома способами. Найпростіше віддати шолом на фарбування в майстерню досвідченому художнику-аерографа. Тоді ви отримаєте професійно пофарбований або розмальований на ваш смак мотоциклетний шолом. Однак не завжди можна знайти хорошого художника, та й послуги його коштують не дешево.
2
Змінити зовнішній вигляд шолома можна за допомогою самоклеющейся плівки ПВХ для зовнішнього застосування типу "Oracal". Перед застосуванням її прогрівають феном і акуратно натягують на шолом. Але і цей спосіб має недоліки, головний з яких відсутність досвіду і висока ціна пленкі.Проще всього (але не швидше) пофарбувати самостійно.
3
Розберіть шолом на складові частини, відкрутіть все, що можна. Все, що не підлягає фарбуванню, заклейте столярним скотчем, оберніть захисною плівкою.
4
Змийте з шолома стару фарбу. Це можна зробити за допомогою різних розчинників або уайт-спіриту. Обережно! Це токсичні речовини, Працювати необхідно в провітрюваному приміщенні і в масці.
5
Відшліфуйте поверхню шкіркою, нанесіть аерозольну грунтовку, пластофікс. Всі подряпини зашпаклюйте еластичною шпаклівкою для бамперів, знову зашліфуйте, прогрунтуйте шолом ще раз. Відшліфуйте м'якою ганчіркою або замшею.
6
Нанесіть аерозольну фарбу базового кольору в кілька (2-3) шарів. Фарбу наносите з відстані 25-45 см. Початок і кінець струменя не повинні доводиться на поверхню, тому мають нерівномірне розпилення і можуть утворити патьоки. Проміжок часу між фарбування повинен бути достатнім для просихання шару фарби, але не менше 6-7 годин. Вибирайте фарбу з вмістом лакують речовин, тоді шолом не доведеться додатково глянцевать
7
Після повного висихання базової фарби нанесіть на шолом необхідний малюнок через трафарет, пензликом або наклейте спеціальні наклейки. Це вже справа вашого смаку. Зберіть шолом в первинний вигляд. Удачи на дорогах!