Як відновити забутий пароль ICQ.

ICQ - це зручне і швидке засіб спілкування. Однак може вийти й так, що парольне слово забуто, і ви не можете увійти в месенджер. Існує кілька варіантів, щоб відновити пароль аськи і почати спілкування в зручному і звичному форматі.
Інструкція
1
Згадайте, з якого сайту завантажили програму. Якщо ви встановили її через «Рамблер», тоді нагадати парольне слово дуже просто.
2
Увійдіть на цей веб-ресурс, щоб згадати пароль аськи. З лівого боку ви помітите значок ICQ зі словами Rambler-ICQ. Клацніть за цим посиланням. Ви потрапите на сторінку установки програми.
3
Відшукайте вкладку допомогу. Клацніть по кнопці. У вікні веб-сайту знайдіть напис «Паролі» і клацніть по ній. Ви будете переведені на сторінку, де вам запропонують найбільш відомі питання.
4
Далі натисніть на кнопку «Відновлення пароля». У полі, що з'явилося ви повинні ввести ваш номер ICQ або адресу електронної скриньки, який записали при реєстрації мессенджера.
5
Потім введіть у запропоновану рядок символи з зображення. Це захисна функція від роботів. Клацніть «Далі». Ви отримаєте лист на пошту з паролем.
6
Скопіюйте парольні символи і введіть в програму ICQ. Тепер можете спілкуватися з друзями та родичами за допомогою інтернет-зв'язку. Якщо ви впишіть номер аськи, то процес відновлення спроститься. Коли ви клацніть «Далі», то ICQ запуститься з усіма даними. Але перераховані вище дії можна скоротити.
7
Скористайтеся іншим варіантом, щоб нагадати пароль. Увійдіть на веб-сайт www.icq.com. Потім виберіть вкладку «Допомога» і дійте за рекомендаціями. Вам буде запропоновано ввести в поле е-мail або номер ICQ. Введіть знаки з картинки і натисніть «Далі».
8
Потім дайте відповідь на секретне питання і ще раз напишіть свою адресу. Натисніть «Готово». Однак складність може бути в тому, що сайт англійською мовою. Оновлення браузер, якщо немає перекладача. І проблема вирішиться.
Корисна порада
Щоб постійно не писати ваші дані, у вікні входу в систему ICQ, потрібно поставити галочку в рядку "запам'ятати пароль" і "авто-підключення".