Як вибрати "Субару Форестер".

Субару «Форестер» - машина, яка може задовольнити смак навіть самого вимогливого автолюбителя. На цій машині можна їхати, як кажуть, «і в бенкет, і в світ». Вона легко впорається і з внедорожье, і розвине хорошу швидкість на трасі.
Інструкція
1
Вибираючи Субару «Форестер», зверніть увагу на тип двигуна - турбо і звичайний. Турбо, безсумнівно, додасть машині потужності, але має ряд недоліків. Першим, найвагомішим з них, є що збільшується витрата палива і масла. По-друге, збільшиться і транспортний податок. А ось дорожній просвіт, навпаки, зменшиться через збільшену вихлопної труби.
2
Вивчіть пробіг автомобіля і уточніть у попереднього власника, як часто змінювалося масло та інші витратні матеріали. Масло на даному автомобілі рекомендується міняти кожні 5-7 тисяч кілометрів. Також рекомендується міняти і масляні фільтри.
3
Подивіться рівень масла, потім заведіть автомобіль і прогрійте його, поки стрілка тахометра не підніметься вище одиниці. Після цього заглушите машину і знову перевірте масло. Зверніть увагу на його колір, він повинен бути чистим, не замутненим, жовтим в двигуні і червонуватим в коробці передач. Якщо масло поміняло колір, початок дивно пахнути або ви помітили на щупі осад, попросіть знижку на заміну масла або відмовтеся від такого автомобіля.
4
Якщо ви вибираєте Субару «Форестер" з автоматичною коробкою передач, тут теж можуть виникнути складності. Заведіть автомобіль, поставте звичайну міську передачу D і повільно відпустіть педаль гальма. Уважно прислухайтеся до звуків. Їх бути не повинно - ні скрипів, ні постукувань. Вийдіть на рівну трасу і, натиснувши педаль газу, наберіть швидкість. При автоматичному перемиканні швидкостей машину не повинно смикати, ніяких ривків і гальмувань.
5
Машини Субару «Форестер» володіють достатньою потужністю і часто беруть участь в міських гонках і дріфту - керованих заметах. Тому часто такі автомобілі потрапляють в аварії. Зверніть увагу на кузов. Між дверима не повинно бути зазорів, капот і багажник повинні щільно закриватися, вивчіть машину на предмет рівномірності фарбування.