Як вибрати тату-салон.

Мистецтво татуювання останнім часом набуває величезну популярність і практично друге народження. І якщо ви твердо вирішили прикрасити свою шкіру якимось красивим і символічним малюнком, то поставтеся до вибору тату- салону з усією можливою відповідальністю.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що тату-салон повинен включати як мінімум дві кімнати, одна з яких служить приймальні, а інша - процедурним кабінетом. Ні в якому разі не погоджуйтеся на операцію в салоні, у якого все відбувається в одному приміщенні.
2
Приймальна кімната повинна бути чистою і приємною. Саме тут відбувається спілкування з потенційним клієнтом. Тут же вам повинні запропонувати каталоги малюнків і портфоліо майстрів, які працюють в студії. У приймальні також повинні бути розміщені сертифікати і різні документи салону. Пам'ятайте, що студія без сертифікації та дозволу повинна викликати у вас побоювання.
3
В приміщенні салону не можна курити. Якщо ви виявили в салоні сліди того, що тут вживають алкогольні напої або наркотики під час роботи, то відразу ж відмовтеся від послуг такого салону. Нема чого ризикувати, дозволяючи працювати зі своєю шкірою нетверезому майстру.
4
Процедурний кабінет повинен бути абсолютно чистим і стерильним, як операційна в лікарні. Якщо перед входом в кабінет вам не запропонували надіти халат ил тапочки, то ще раз подумайте перед тим, як дозволити майстру працювати.
5
Все інструменти, які використовує майстер під час нанесення татуювання , повинні бути одноразовими і стерильними. Всі інші предмети, наприклад, меблі, блоки живлення, предмети освітлення, повинні бути обмотані плівкою, щоб уникнути зараження.
6
Попросіть, щоб всі інструменти майстер розтинав при вас. Машинки для виконання тату одноразовими не є, але пам'ятайте, що після кожного клієнта вони повинні бути стерильні. Не соромтеся задавати питання про чистоту і безпеки - ви ж ризикуєте власним здоров'ям.
7
не довіряти недосвідченому і непрофесійному майстру. Пам'ятайте, що у кожного фахівця має бути портфоліо - якщо його немає, то не варто ризикувати, краще відмовтеся від його послуг. Уважно вивчіть всі його попередні роботи - якщо вони виконані недбало, лінії нерівні і розмиті, то краще знайдіть іншого фахівця.