Як накачати плечі.

Запорукою гарної фігури, безперечно, є плечі. Над плечима потрібно працювати ретельно, довго і наполегливо, як і над іншою будь-якою частиною тіла.

Тренувати плечі можна на турніку, накачувати рельєф допоможе штанга і гантелі. Головне, це виконувати вправи в комплексі і правильно. Перед початком безпосередніх вправ завжди грійте м'язи і виконуйте розминку. Це потрібно для того, щоб уникнути розтягнень і пошкоджень. Підходьте до тренування спокійно і розмірено.

Вправа на турніку:

  1. Підійдіть до турніка, візьміться за нього хватом зверху. Руки розведіть на ширину плечей. Починайте підтягування з висновком підборіддя за руки. Піднімайтеся на вдих, опускайтеся на видих. Кількість підтягувань встановіть для себе відразу. Тобто не потрібно робити скільки, вийти.
  2. Підійдіть до турніка, візьміться за поперечину хватом на себе. Руки на ширині плечей, підтягувати, виводячи голову за поперечину. Кількість підтягувань встановіть відразу.
  3. Підійдіть до турніка, візьміться за нього хватом від себе всієї п'ятірнею. Руки треба розставити на ширину плечей або ширше. Підтягуйтеся, заводячи поперечину за потилицю.
  4. Всі вправи на турніку можна зробити з додатковою вагою. Для цього надіньте рюкзак. Попередньо в рюкзак треба покласти важкі книги або гантелі. Це допоможе накачати плечі ефективніше і швидше.

Вправи з гантелями:

  1. Перше, що Вам потрібно зробити, це вибрати вагу, з яким Ви будете займатися. Він не повинен бути великим, головне для тренувань це розумне навантаження, яка не буде збивати техніку вправ своєю вагою.
  2. Візьміть гантелі в руки, руки по швах. Тепер починайте піднімати руки вгору, до встановлення їх у становище - врівень з плечима. Піднімати гантелі потрібно повільно і одночасно.
  3. Візьміть гантелі в руки, руки тримаєте перед собою. Починайте піднімати руки по черзі. Рука з навантаженням повинна піднятися на рівень грудей, і опуститися вниз. Потім так само з другої руки.
  4. Візьміть гантелі в руки, підніміть їх вгору на витягнуту руку. По черзі згинайте руки в ліктях. Вправа робіть розмірено і повільно, або в установленому середньому ритмі.

Щоб накачати плечі потрібно використовувати сильні, ритмічні навантаження. Ривки і швидкий темп не принесе належного результату і може серйозно нашкодити. Дотримуйтесь прості правила, помірна вага, помірний темп і правильне дихання. Удачи Вам.