Як порахувати площу кімнати. порахувати квадратний метр.

Рано чи пізно настає момент, коли потрібно займатися ремонтом. Кажуть, якщо ви робите ремонт всього в одній кімнаті, то за кількістю разносимой бруду цей процес аналогічний ремонту цілої квартири. Тому краще відразу зважитися на ремонт всього житла. Але як би ви не вирішили вчинити, спочатку доведеться порахувати площу кімнати і скласти кошторис майбутніх витрат.
Інструкція
1
Щоб порахувати площу кімнати, озбройтеся довгою рулеткою. На щастя, вимір площі більшості російських квартир не викликає великих складнощів, оскільки вони були побудовані за типовими проектами і почасти всі схожі один на одного. За допомогою рулетки виміряйте довжину і ширину кімнати. Запишіть отриманий результат в блокнот.
2
Якщо у вашій кімнаті відсутні будь-які виступи або, навпаки, поглиблення в стінах, і форма кімнати являє собою звичайний прямокутник, то, щоб порахувати площу, помножте отримані результати вимірювань друг на друга. Дана цифра і буде загальною площею кімнати.
3
Однак якщо у вашій кімнаті розташована, наприклад, частина кладовки, або в приміщенні встановлені якісь стовпи, то вам доведеться виключити їх розміри з отриманих результатів вимірювань. Для цього додатково порахуйте площа кожного виступаючого елементу приміщення і відніміть їх із загальної площі кімнати.
4
Керуючись цим же принципом, порахуйте площа всіх кімнатних стін. Виключіть з них розміри дверних прорізів і вікон, а також додайте додаткову площу стінок арок, наприклад, під опалювальні радіатори. Виконавши, таким чином, всі необхідні вимірювання, ви отримаєте точну площу кімнати, всіх її стін і підлоги і зможете розрахувати, яка кількість шпалер, лінолеуму або інших матеріалів вам знадобиться для ремонту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sx4v99K0u1E
Живучи в цивілізованому світі, упорядкованих квартирах, ми часто і поняття не маємо про їх характеристиках. Особливо, якщо ремонтом і комунальними платежами займається інша людина, що живе з нами. Але що робити, якщо подібна обов'язок несподівано звалилася на ваші плечі, а ви не знаєте елементарного - метражу квартири? Звичайно, метраж потрібно порахувати.
Інструкція
1
Для початку визначтеся, чи є в кімнаті кути, або ж вона правильної прямокутної (квадратної) форми. Це допоможе вам уникнути помилок в подальших розрахунках. Кімната без виступаючих частин стіни підходить для підрахунку метражу краще, ніж кімната з ними.
2
Відсуньте все від стін. Вам доведеться вимірювати їх, а для цього краще, щоб у вас був вільний простір - щоб підрахунок був точним.
3
Знайдіть рулетку, щоб вимірювати нею довжину стіни. Рулетка повинна бути зручною, щоб ви могли впоратися самотужки. Якщо ж такий рулетки немає, то просто попросіть про допомогу іншої людини.
4
Виконуйте наступний крок в залежності від того, яка у вас рулетка. Якщо рулетку можна зафіксувати в одному положенні, то витягніть її по всій довжині від початку до кінця кімнати вздовж стіни. Зафіксуйте. Перевірте, чи рівно розташована рулетка, до кожного чи кута вона дістає. Тепер запишіть довжину отмеренного ділянки.
5
Якщо ваша рулетка не фіксується, зробіть те ж саме, тільки попросивши іншої людини стояти біля іншого кінця стіни і контролювати її край, щоб він знаходився точно в кутку, точно у краю стіни.
6
Повторіть процедуру з другою стіною. І запишіть нове значення.
7
Перемножте обидва значення на калькуляторі. Отримана цифра - і є метраж вашої кімнати.
8
Якщо в кімнаті є виступ, виміряйте довжину обох стін без урахування його, як би додаючи його довжину до довжини стіни. Тепер виміряйте цей виступ окремо по двох сторонах, а потім, перемноживши отримане значення, відніміть його з метражу кімнати.
9
Повторіть процедуру з усіма кімнатами, які є в квартирі, включаючи кухню і коридор, а також туалет і ванну.
10
Складіть метражі всіх кімнат і в підсумку ви отримаєте метраж всієї квартири. Будьте уважні при підрахунках, оскільки в разі помилки все виміру виявляться марними.