Як намалювати об'ємне серце. об'ємне серце в олівці.

Обсяг предмета на малюнку можна передати за допомогою кольору. У разі, якщо об'єкт одноколірний, завдання ускладнюється. Тому щоб намалювати об'ємне серце , вам потрібно вловити і зобразити найдрібніші зміни відтінків червоного.
Інструкція
1
Покладіть аркуш паперу для акварелі горизонтально. Простим олівцем зробіть помітки, які будуть позначати розташування об'єктів на аркуші і їх розміри. Паралельно сторонам листа намалюйте рамку на відстані 1,5-2 см від краю. За ці межі не повинен заходити малюнок.
2
Намалюйте вертикальні осі, щодо яких потрібно намалювати симетричні половинки. Вісь правого серця відхилена від центральної вертикальної осі приблизно на 30 градусів. Лівого - на 45.
3
Позначте висоту і ширину кожного об'єкта, поставивши «засічки» олівцем. Максимальна ширина серця, яке знаходиться праворуч, одно його висоті. Серце зліва розташовано вище, тому виглядає більш коротким, а ширина його залишається такою ж.
4
Додати обсяг малюнку можна за допомогою кольору. Використовуйте для цього будь-які матеріали - від олівців до туші. Наприклад, щоб розфарбувати серця аквареллю, визначте найсвітліший відтінок, який видно на їх поверхні. Це червоний з додаванням жовтого. Він помітний біля відблисків і на правому боці кожного об'єкта. Окресліть форму відблисків (відображення вікна) і нанесіть обраний відтінок на всю поверхню малюнка. Потім змішайте червоний з невеликою кількістю коричневого. Заповніть їм всі ділянки, крім найсвітліших.
5
Поступово збільшуйте кількість коричневого кольору в суміші і наносите нові відтінки шарами, не зачіпаючи ті ділянки, які пофарбовані світліше. Так ви поступово дійдете до горизонтальної темної смуги у верхній частині кожного з сердець. Цим же кольором окресліть межі предметів. Зверху лінія повинна окреслювати серце , внизу - відходити від краю на кілька міліметрів. Ближче до нижньої частини серця лінія стає все ширше. Щоб додати товщину поступово, підсилюйте натиск на кисть.
6
Намалюйте тіні від об'єктів. Їх кордони мають бути нечіткими, а насиченість - зростати у напрямку до правого краю. Безпосередньо біля серця намалюйте світло-червоні рефлекси.