Як налаштувати Outlook для отримання пошти.

Microsoft Outlook є досить простим у використанні поштовим клієнтом, до того ж володіє зручним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Ця програма входить в пакет компонентів Microsoft Office. Все, що потрібно для роботи з даними поштовим клієнтом, - всього лише налаштувати його. І ви завжди будете повідомлені про листи, які приходять на вашу електронну пошту.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Outlook.
Інструкція
1
Запустіть Microsoft Outlook. Відкриється початкове вікно програми. Натисніть «Далі». У наступному вікні вам буде запропоновано налаштувати програму для підключення до сервера електронної пошти . Відзначте пункт «Так» і зверніться далі. У вікні, яке з'явиться після цього, ви можете налаштувати параметри вашого облікового запису.
2
У цьому вікні введіть ім'я, адресу електронної пошти і пароль до вашої поштової скриньки, після чого зверніться далі. Розпочнеться мережевий пошук параметрів сервера. Чекайте завершення цієї процедури. Навіть на швидкісному інтернет-з'єднанні операція може трохи затягнутися. Після завершення підключення у вас буде своя обліковий запис, і ви зможете налаштувати параметри роботи програми.
3
Якщо автоматично вам не вдалося налаштувати параметри роботи поштового клієнта, наприклад, з'являлося повідомлення, що слід перевірити параметри підключення, то необхідно налаштувати програму вручну. У вікні введення параметрів відзначте пункт «Налаштувати параметри сервера вручну». У наступному вікні відзначте пункт «Електронна пошта інтернет».
4
У верхньому рядку впишіть ім'я. У рядку «Адреса електронної пошти », відповідно, введіть адресу пошти . У рядку «Тип облікового запису» нічого не міняйте. У розділах «Сервер вхідної та вихідної пошти » потрібно ввести адресу сервера вашої електронної пошти . У рядку «Користувач» знову введіть адресу електронної пошти , а в рядок «Пароль», відповідно, впишіть пароль.
5
Далі натисніть на кнопку «Інші настройки» і перейдіть у вкладку «Сервер вихідної пошти ». Встановіть прапорець навпроти рядка «SMTP-серверу потрібна перевірка достовірності» і відзначте пункт «Аналогічно сервера для вхідної пошти ». Натисніть OK. Потім пройдіть далі і натисніть «Готово». На цьому процес налаштування завершено. Уже в самій системі ви зможете налаштувати додаткові параметри.