Як перевірити наявність іскри.

Іскрової розряд використовується в бензинових двигунах внутрішнього згоряння. Він виникає в свічці запалювання і запалює повітряно-бензинову суміш в циліндрі. Якщо двигун не заводиться, в більшості випадків це пов'язано з порушенням роботи високовольтної проводки і зникненням або слабкістю іскри .
Вам знадобиться
  • - свічковий ключ;
  • - набір інструментів;
  • - щітка для чищення свічок;
  • - щупи для перевірки зазору.
Інструкція
1
Переконайтеся, що проблема з іскрою в свічках. Для цього зніміть провід від будь свічки. Встановіть його наконечник на відстані 5-6 мм від будь неокрашенной частини двигуна (це буде маса). При провертанні стартера між проводом і масою повинна проскакувати потужна синювата іскра. Це значить, проблема зі свічками. Якщо її немає - проблема в електрообладнанні автомобіля.
2
Отсоедините високовольтні дроти від свічок запалювання. Спеціальним ключем (він називається свічковий) виверніть всі свічки з блоку циліндрів. Змотайте їх в один ряд неізольованою дротом за струмопровідні частини, які стосувалися блоку циліндрів. Контакт повинен бути щільним. Вільну частину дроту надійно закріпіть на масі автомобіля. Їй може будь-яка частина двигуна не покрита фарбою або антикорозійним складом. Знову надіньте на свічки високовольтні дроти.
3
Проверніть двигун стартером. Нормальна іскра повинна проскакувати між електродами свічки з постійною частотою і амплітудою. Вона повинна мати фіолетовий колір, бути відносно товстої (діаметр повинен бути візуально порівняти з діаметром електрода), виразно клацати при розряді. Така іскра повинна бути на кожній свічці.
4
Тонка ниткоподібна іскра говорить про несправності системи запалювання. Уважно огляньте свічки. Електроди можуть бути покриті нагаром, оплавлені або мокрі (покриті маслом або паливом). Замочіть свічки в гасі і зніміть нагар щіткою з мідного дроту. Якщо електроди пошкоджені, замініть свічку.
5
Спеціальним щупом перевірте зазор між електродами. Він повинен складати 0,8-0,95 мм. Якщо він більше або менше, підігніть бічний електрод. Робіть це спеціальним ключем, це дозволить зберегти свічку в цілості. Не намагайтеся підігнути центральний електрод, це призведе до псування свічки.
6
Погана іскра на всіх чотирьох свічках може бути викликана слабкістю акумулятора. Підзарядіть його і перевірте щільність електроліту. Дуже рідко відсутність іскри може бути викликано несправністю високовольтної котушки запалювання. Щоб переконатися в цьому, зробіть на свічці зазор близько 4 мм. Якщо при провертанні стартера не виникає сильної іскри , замініть котушку.