Як перевірити частоту оперативної пам'яті.

Одна з головних характеристик оперативної пам'яті - це її частота. Чим вона більша, тим вища продуктивність комп'ютера. Звичайно, не тільки цей показник визначає продуктивність ПК, але він дуже важливий. Існує кілька способів дізнатися частоту оперативної пам'яті .
Вам знадобиться
  • - програма CPUID CPU-Z;
  • - програма AIDA64 Extreme Edition.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - це подивитися частоту пам'яті на упаковці до неї, якщо, звичайно, така є. Проблема в тому, що ця упаковка видається при покупці дорогих моделей. Як варіант можна подивитися в гарантійному листі, якщо в ньому є опис всіх окремих комплектуючих вашого комп'ютера.
2
Але найкраще для перегляду частоти пам'яті використовувати спеціальні програми. Тільки з їх допомогою можна визначити реальну частоту, на якій працює ваша системна пам'ять. Одна з найбільш простих програм називається CPUID CPU-Z. Але, тим не менше, її функціональності вистачить, щоб дізнатися частоту оперативної пам'яті . Скачайте утиліту і встановіть на комп'ютер.
3
Запустіть CPUID CPU-Z і перейдіть у вкладку Memory. У вікні, знайдіть розділ Timing. У цьому розділі знайдіть параметр DRAM Frequency. Його значення і є частота роботи оперативної пам'яті .
4
Крім того, можна дізнатися докладну інформацію про кожному окремому модулі пам'яті . Для цього перейдіть у вкладку SPD. У верхньому лівому куті є стрілочка. Натисніть по цій стрілочки, і з'явиться список слотів підключення пам'яті . Вибираючи певний слот, ви можете дізнатися інформацію про встановленому на ньому модулі. Якщо ж екран порожній, то це означає, що в обраному вами слоті модуль пам'яті не встановлено.
5
Ще одна програма, яка допоможе дізнатися частоту пам'яті , називається AIDA64 Extreme Edition. Встановіть цей додаток на свій комп'ютер. Запустіть програму.
6
У правому вікні виберіть компонент «Системна плата». У наступному вікні виберіть параметр SPD. Після цього знайдіть розділ «Властивості пам'яті ». У ньому знайдіть рядок «Швидкість пам'яті ». Відповідно, це і є частота, на якій працює ваша оперативна пам'ять. Також в цьому вікні ви можете переглянути інші параметри пам'яті .
Сучасні користувачі використовують персональний комп'ютер безліччю різних способів. На ньому можна писати тексти, робити таблиці та багато іншого. Частина програм не вимагають потужного комп'ютера з дорогими компонентами. Однак є програми, які мають високі системні вимоги, і вам необхідно упевнитися в тому, запуститися Чи це програмне забезпечення. Серед параметрів комп'ютера одним з найважливіших є частота пам'яті .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мишка, операційна система Windows 7
Інструкція
1
Натисніть на розташовану в нижньому лівому куті робочого столу кнопку «пуск». У меню, знайдіть пункт «комп'ютер» і, навівши на нього, натисніть праву кнопку миші. Відкриється контекстне меню, в якому необхідно вибрати пункт «властивості».
2
У меню,, що містить основні відомості про вашому комп'ютері, ви можете побачити частоту комп'ютера в розділі «система». Є також ще один варіант - виберіть у вікні, пункт «диспетчер пристроїв». Він розташований в лівій частині вікна.
3
Знайдіть в меню пункт «процесори» та натисніть на розташовану поруч з ним кнопку у вигляді трикутника. Частота являє собою цифру (наприклад 2,20) і вимірюється вона в гігагерцах. Дана одиниця зазвичай вказується латинськими буквами, тобто GHz.
Зверніть увагу
У розділі «диспетчер пристроїв» ви можете знайти найбільш повну інформацію про пристрої, встановлених в системному блоці комп'ютера.
Корисна порада
В вікні, що містить основні відомості про ваш комп'ютер, легше подивитися як частоту пам'яті, так і багато іншого, що відноситься до роботи вашого ПК.