Як давати новонародженим "Бифидумбактерин". Як давати біфідумбактерин грудничку.

У ряді випадків педіатри рекомендують давати новонародженим дітям препарати, що сприяють нормалізації мікрофлори кишечника. Серед них знаходиться і біфідумбактерин, що допомагає заселити кишечник корисними мікроорганізмами, без яких неможливе нормальне травлення.
Вам знадобиться
  • - Бифидумбактерин;
  • - кип'ячена вода.
Інструкція
1
Бифидумбактерин для новонароджених, що випускається у вигляді сухого порошку, вимагає попереднього розведення кип'яченою водою. В інструкції до препарату написано, що кожна його доза розводиться в 5 мл рідини. На практиці влити в немовляти 25 мл води, одержуваної при розведенні вмісту одного бульбашки, практично неможливо. Для того, щоб препарат потрапив всередину, розведіть його меншою кількістю рідини.
2
Налийте чайну ложку кип'яченої, але не гарячої води в пляшечку з порошком, протягом хвилин дочекайтеся його повного розчинення, після чого препарат готовий до вживання.
3
По можливості, давайте його дитині за півгодини години до їди двічі на день. Але для новонароджених не забороняється додавати бифидумбактерин в суміш під час годування.
4
Курс лікування залежить від тяжкості захворювання і зазвичай рекомендується педіатром. Але приймати біфідумбактерин менше тижня не має сенсу, навіть якщо спостерігаються виражені поліпшення в діяльності кишечника.
5
Рідкий бифидумбактерин в якості профілактики дисбактеріозу давайте дитині тричі на день по 1-3 мл. Дана фасування має свої недоліки, так як після розтину подальшому зберіганню вона не підлягає. У лікувальних цілях рідкий біфідумбактерин дається двічі на день по 5 мл за 30 хвилин до їжі. Тривалість прийому від 20 до 30 днів.
Зверніть увагу
Бифидумбактерин новонародженим застосовується по численних показаннями, це не тільки будь-які кишкові розлади, але і припущення про те, що кишкова флора може виявитися бідної зважаючи на особливості перебігу вагітності та пологів.
Корисна порада
Якими б позитивними властивостями не володів препарат, перед тим, як давати біфідумбактерин дитині самостійно без консультації з лікарем не варто. Доза і тривалість лікування для кожної дитини індивідуальні і рекомендувати їх може тільки лікар.