Як відкрити майстерню з ремонту побутової техніки. відкрити майстерню по ремонту ноутбуків.

Поставити «на потік» ремонт побутової техніки буде вигідне насамперед самому практикуючому майстру, який в цій роботі знає толк і підходить до справи з практичного боку. Шанс вижити і отримати від свого вміння дохід завжди матимуть універсали, що беруться за ремонт найрізноманітнішої техніки будь-якої фірми, співпраця ж з конкретною компанією-виробником в дев'яти випадках з десяти виявляється невигідним.
Вам знадобиться
  • - приміщення, розділене на майстерню і пункт прийому;
  • - набір обладнання, задіяного в роботі;
  • - база постачальників комплектуючих для побутової техніки;
  • - один-два майстри для виконання замовлень.
Інструкція
1
Обладнайте пункт прийому замовлень на ремонт - якщо ремонтна майстерня у вашому розпорядженні вже є, доцільно приймати замовлення там же, де ви будете їх потім виконувати. Створити майстерню можна як у себе вдома, так і орендувавши невелике напівпідвальне приміщення в багатоповерховому будинку. В пункті прийому замовлень повинен бути стаціонарний телефон, так як для з'ясування деталей клієнти будуть іноді дзвонити до того, як прийдуть до вас особисто.
2
Підберіть для роботи все необхідне обладнання, керуючись своїм досвідом і тим, які види робіт виявляються найбільш затребуваними. Закуповувати якесь професійне обладнання потрібно, відштовхуючись від конкретної практики - зазвичай кожен майстер сам прекрасно знає, що йому може знадобитися. Тому найкраще для початку обзавестися інструментами, необхідними в роботі конкретно вам, а потім здобувати нові, радячись з іншими майстрами, яких ви будете залучати для роботи у вашій майстерні.
3
Зберіть базу постачальників запасних деталей і комплектуючих для тих видів побутової техніки , які ви будете ремонтувати. Намагайтеся мати вихід одразу на декількох постачальників деталей одного і того ж профілю - ніяких перебоїв з отриманням потрібних комплектуючих у вас не повинно бути, інакше конкурувати з іншими довколишніми майстернями буде складно. Один з дуже важливих для клієнтів чинників - це швидкість виконання вами замовлення на ремонт того чи іншого виду техніки .
4
Знайдіть серед своїх знайомих одного-двох фахівців, які могли б скласти колектив майстрів і допомагати вам виконувати актуальні замовлення. Найкраще, щоб у майстерні були представлені майстри, що спеціалізуються на різних напрямках (аудіо- і відеотехніка, холодильники, праски та інші електроприлади і т.д.). Для прийому замовлень по телефону можна задіяти будь-кого з своїх родичів жіночої статі (щоб майстрам не доводилося постійно відволікатися на роботу з клієнтами самим).