Як організувати День міста.

День міста, мабуть, один з найулюбленіших свят для сучасної молоді. Але для організаторів дане свято є одним з найбільш витратних і морочливих, важливо передбачити кожну дрібницю і врахувати велику кількість нюансів. Так як же організувати День міста, щоб він запам'ятався жителям і приніс масу вражень і позитивних емоцій?
Інструкція
1
Зазвичай це чудове свято проводиться на головній, і найбільшою площі міста. У цьому місці повинна бути встановлена концертна сцена, яку слід красиво прикрасити повітряними кулями, кольоровими стрічками, світлодіодними екранами і бантами. Враховуючи передбачувану кількість глядачів, звукорежисери розраховують звуковий тиск і потужність апаратури.
2
Якщо ви бажаєте здивувати жителів міста, організуйте лазерне шоу. Для глядачів настільки феєричне уявлення створить незабутні враження. Визначтеся з технічною групою, яка буде під час свята відповідальна за безпеку і функціональність всієї апаратури.
3
Який же День міста без артистів? Подбайте про це заздалегідь, за пару-трійку місяців до призначеної дати. Замовте кілька відомих артистів. Таким чином, ви задовольните бажання всіх вікових категорій громадян. Молодь віддає перевагу молодих і популярних зірок, іноземних співаків і ді-джеїв. Глядачі середніх віків люблять артистів, які виконують шансон або пісні 80-х-90-х. При цьому враховуйте райдери, так як невиконання вимог може стати причиною зриву свята.
4
Дуже ретельно підбирайте ведучого цього чудового свята. Від нього багато в чому залежить те, як пройде День міста. Бажано, щоб ведучий був впізнаваним і відомою людиною, зазвичай на цю роль підходять телеведучі, артисти, співаки чи спортсмени. Так як провідний є дуже затребуваним під час свят, домовтеся з ним заздалегідь і обговоріть всі деталі.
5
План проведення Дня міста повинен в себе включати багато цікавих конкурсів з призами. Організуйте карнавальна хода, адже це свято не повинен бути похмурим і нудним. Для дітей бажано зробити окрему ігрову площадку, де вони зможуть малювати крейдою на асфальті і грати. Зазвичай в настільки знаменну дату присвоюють різного роду звання (наприклад, «Почесний громадянин») і нагороджують почесними грамотами, дипломами та медалями.
6
Ну, який же День міста без святкового салюту і феєрверків? Красивий і ефектний салют є відмінним варіантом закінчення свята, присвяченого Дню міста.
У 2012 році день міста в Москві відзначався 1 і 2 вересня. Свято вперше проходив без центральної площадки, по всій столиці було організовано безліч заходів. Москві виповнилося 865 років.
Девізом Дня міста влада вибрали цитату з пісні у виконанні Мусліма Магомаєва - «Краще місто Землі». Емблему свята розробив відомий живописець Ерік Булатов. Рішення організувати святкування 865-ї річниці столиці без якоїсь однієї головної площадки було прийнято, щоб задіяти якомога більше культурних об'єктів Москви. Принаймні, так прокоментував велику програму Дня міста глава столичного департаменту культури Сергій Капков.Среді заходів, які пройшли в рамках святкування, були музичні та циркові виступи, театральні та кінопокази, навіть карнавал. Тільки під відкритим небом з 10 години ранку до 10 вечора відбулося близько 600 шоу. За традицією День міста розпочався 1 вересня: до Могили Невідомого солдата були покладені вінки. О 12 годині дня на головній площі столиці, Червоної, була відкрита урочиста церемонія - видовищна програма «Місто кохання. Епоха в танці ». Присутні побачили виступ більше двох тисяч танцоров.А незадовго до цього по Тверській вулиці маршем пройшли численні військові оркестри - учасники фестивалю «Спаська вежа». На наступний день, 2 вересня, вони грали в 12 парках і садибах Москви і Підмосков'я. На Поклонній горі, однією з головних майданчиків Дня міста, виступали такі зірки, як Андрій Макаревич, Леонід Агутін, Жанна Фріске та інші. А по проспекту Сахарова пройшов гучний карнавал, в якому брали участь не тільки столичні колективи, а й танцюристи з Аргентини, Бразилії, Куби та інших країн Латинської Амерікі.На Бульварному кільці був організований так званий «Бульвар мистецтв». Так, Нікітський став притулком Бульвару читачів, Чистопрудному преобразився в Бульвар танцюючих, Гоголівський перетворився на Бульвар малювальників і квіткарів, на Страсному можна було побачити Бульвар едоков.Вечером в багатьох районах міста відбулися феєрверки. Всього на організацію святкових заходів було витрачено 125 мільйонів р. з бюджету столиці і 35 мільйонів р. із спонсорських коштів.