Як проводити вручення подарунків на святі.

Будь-яке свято удвічі приємніше, якщо на ньому отримують подарунки. Тому, організовуючи ювілей фірми, ретельно продумайте, як проводити вручення подарунків співробітникам.
Інструкція
1
Для початку визначтеся, які подарунки ви збираєтеся дарувати. Зазвичай, до ювілею фірми починають готуватися заздалегідь. Для цього замовляють різні книги, грамоти, щоденники, скляні або порцелянові сувеніри з логотипами фірми.
2
Розрахуйте кількість обдаровуваних і сплануйте суму, яку ви збираєтеся витратити. Виходячи з цього, підбирайте подарунки.
3
Цікаво буде виглядати вручення подарунків по відділах. Ви, як керівник, пройдіть із своїми помічниками по всіх кабінетах і вручите підготовлені заздалегідь сувеніри. Для такого варіанту більше підійде загальний подарунок на відділ. Приміром, в бухгалтерію подаруйте мікрохвильову піч, економістам - кавоварку, компьютерщикам - кондиціонер. Попередньо, звичайно ж, дізнайтеся, що необхідно вашим колегам. Вручення подарунків супроводжуйте теплими і щирими побажаннями, обов'язково додайте в свою промову трохи гумору. Так ви створите демократичну й довірчу атмосферу в колективі.
4
Дуже сподобається співробітникам отримання персональних подарунків. Тут можна підготувати стандартні набори: коробка цукерок, шампанське, щоденник. Якщо штат співробітників не дуже великий, тоді продумайте індивідуальні сувеніри. Вручати такі подарунки краще на самому початку торжества. Тоді у працівників одразу підніметься настрій, складеться більш дружня атмосфера вечора.
5
Ювілей фірми - це свято, яке об'єднує співробітників даної організації. Щоб виховати корпоративний дух, можна доручити активістам з ранку при вході роздати незначні сувеніри з логотипами вашої фірми: невеликі настільні календарі, ручки або прапорці, а також листівки із запрошенням на ювілей. А вже під час урочистості відзначити самих заслужених діячів. Не забудьте також і молоде покоління. Всім, хто поступив на підприємство недавно, подаруйте альбоми з фотографіями та історією фірми. Скажіть, що сподіваєтеся на їх вклад в подальше процвітання організації.
6
Добре, якщо до ювілею ви замовите особливий сценарій. Обов'язково знайдіть в ньому місце для теплих слів своїм співробітникам і час для вручення подарунків. Не варто обходитися сухий урочистою промовою в актовому залі. Тим більше не можна просто оголосити на нараді, що всі співробітники повинні підійти в такий-то кабінет, розписатися і забрати свої подарунки.
Заохочення співробітників є свого роду «вічним двигуном». Стимулює і самого поощряемого і його товаришів по службі. Тому дуже важливо красиво обставити церемонію вручення премій.
Інструкція
1
Премії вручаються в урочистій обстановці, на загальних зборах, з обов'язковим попереднім виданням наказу. Тільки за умови публічного визнання досягнутих успіхів співробітників - премія має зворотний зв'язок і стає справжнім стимулом поліпшення результатів праці для всіх членів колективу.
2
Деякі компанії засновують спеціальні премії, які стають традиційними і вручаються раз в роки кращим працівникам.
3
Якщо є можливість, зверніться до перевіреного агентству з організації корпоративних свят і церемоній. Вручення премій кращим співробітникам можна приурочити до якогось торжества. Це буде можливість зібратися всім разом і краще пізнати один одного в неформальному спілкуванні.
4
Готувати таке свято можуть і самі співробітники. Придумувати конкурси та костюми (якщо корпоративне торжество заявити, як костюмований бал або театральна вистава). Номінантів на премію може бути більше кількості премій, тоді всі з нетерпінням чекатимуть урочистості, на якому стануть відомі імена переможців.
5
Для вручення корпоративної премії можна орендувати ресторан, теплохід або влаштувати колективний виїзд на вітчизняний чи закордонний курорт.
6
Запросіть для ведення церемонії професійних артистів і шоуменів, які допоможуть створити атмосферу свята. В цьому випадку вручення премій обов'язково запам'ятається колективу компанії надовго.
7
Премій може бути багато: не тільки основна, але і штучно чисто заохочувальні. Для цього слід звернутися до виробників сувенірної продукції. Вони виготовлять пам'ятні дипломи та призи для переможців.
8
Пам'ятайте: як правило, у виграші бувають ті компанії, які заохочують своїх співробітників преміями, цінними подарунками та призами, поїздками за кордон або звичайними нагородними значками і грамотами. Давно відомо, що заохочення за працю є найважливішим стимулом високої продуктивності.