Як вибрати ялинку: штучні ялинки vs. живі.

Жоден Новий рік не обходиться без ялинки . Вона стала одним з неодмінних атрибутів цього чарівного свята. В передноворічні дні можна придбати живу лісову красуню або її штучну заміну.
Інструкція
1
Виберіть живу ялинку, якщо для вас велике значення має запах. Що може зрівнятися з ароматом щойно спиляною ялинки ? Так і відчувається наближення свята і з'являється передноворічний настрій. Штучна ялинка ароматом похвалитися не може, а в гіршому випадку і зовсім виливає неприємний синтетичний запах. Однак і тут є вихід: ви можете придбати спеціальні ароматизатори. Звичайно, вони не замінять запаху живої ялини.
2
Зупиніть свій вибір на штучній ялинці, якщо ви не хочете приділяти занадто багато часу дереву. За живою ялинкою досить складно доглядати. Вона потребує поливу і кріпленні. Можна поставити її на спеціальну підставку, тоді великих проблем не виникне, але опале голки доведеться постійно прибирати. Штучна ялинка не приносить ніяких незручностей, її всього лише потрібно зібрати і розібрати, коли прийде термін.
3
Якщо ви виберіть живу ялину, ви не принесете разом з новорічним деревом в свою квартиру шкідливі для здоров'я речовини. Цього не можна сказати про штучні ялинки, особливо про тих з них, які були вироблені в Китаї.
4
Зверніть увагу на голки при виборі ялинки . Причому стосується це і живих, і штучних лісових красунь. У справжньої ялинки голки повинні бути зелені. Якщо вони хоча б трохи жовтуваті, відмовтеся від покупки. Це свідчить про те, що скоро дерево осиплеться і не буде радувати вас своїм виглядом.
5
Голки штучної ялинки можуть бути виконані різними способами. Зараз найбільш поширені голки, вирізані з ПВХ-плівки і литі з пластмаси. Останні коштують дорожче, т.к. процес їх виробництва значно складніше порівняно виробами з ПВХ.
6
Не женіться за вигодою. Часом краще переплатити і бути впевненим в тому, що ви стали володарем дійсно якісної ялинки . Якщо ви хочете заощадити, то придбайте штучну ялинку: заплативши одного разу трохи більше, ніж за живе дерево, ви зможете на досить довгий термін забути про придбання цього новорічного атрибуту.