Як відкрити харчове виробництво.

При грамотній організації такий вид підприємницької діяльності, як харчове виробництво приносить хороший дохід і швидко окупається. Жодна фабрика не зможе похвалитися таким оборотом своєї продукції. Адже люди їдять по три рази на день, і всі вони є потенційними покупцями.
Інструкція
1
Подумайте, чи потрібно для вашого майбутнього підприємства щось спеціальне, наприклад жироуловитель, спеціальне кондитерське обладнання або харчові насоси. Також врахуйте, що мінусом даної сфери виробничої діяльності є невеликі терміни зберігання сировини. Це в свою чергу означає, що потрібно створити гарне холодильне та складське приміщення.
2
Визначте, які види продукції і для яких верств населення будуть проводитись. Також визначіться з віком власних потенційних покупців, адже це можуть бути: дорослі, діти або люди похилого віку. Потім подумайте про призначення продукції, тобто для кого вона буде призначатися - для здорових людей, а може це буде діабетична, дієтична або лікувально-профілактична продукція.
3
Складіть первісний бізнес план. Порахуйте в ньому, скільки грошей може знадобитися на реалізацію харчового виробництва. Проведіть аналіз фірми: які загрози і можливості існують на етапах відкриття та розвитку організації.
4
Придбайте нормативну документацію. У харчовому виробництві будь-яка продукція повинна вироблятися тільки згідно з цими документами. В основному всі компанії працюють по ГОСТ, ОСТ і ТУ - державним, галузевим стандартам, а також технічним умовам, дозволяючими виробникові випускати найбільш широкий асортимент різноманітної продукції і при цьому використовувати збільшений список різної сировини. Ви можете самостійно розробити ТУ, але для цього їх необхідно узгодити з органом Росспоживнагляду, а потім зареєструвати у відділенні Центру стандартизації та метрології.
5
Знайдіть приміщення для виробництва. Можете орендувати або викупити приміщення у власність. Після цього затвердите виробничу програму і перелік продукції, що випускається в органі Росспоживнагляду. Далі можете переходити до закупівлі необхідного обладнання, монтажу та підключення, замовлення сировини, тари, етикеток, упаковки.