Як записувати на флеш-пам'ять.

Флеш-накопичувачі є одними з найбільш надійних джерел зберігання даних. Коли потрібно перекинути великі обсяги інформації з одного комп'ютера на інший, то краще зробити це за допомогою USB-пристрої. Як правило, швидкість запису на сучасні флешки значно перевершує швидкість роботи жорстких дисків. Плюс висока надійність пристроїв на базі флеш-пам'яті сприяє широкому їх розповсюдженню.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - флеш-карта.
Інструкція
1
Щоб записати дані на флеш пам'ять пристрою, його, звичайно ж, потрібно підключити до комп'ютера. Звичайні флешки (не карти пам'яті) підключаються за допомогою стандартного USB-порту. Все, що потрібно, - це вставити її в USB-порт. Якщо флеш-карта вставляється вперше, то потрібно ще почекати, поки операційна система не встановить драйвера до неї. Цей процес автоматизований. Принципової різниці між флешкою і картою пам'яті немає. Перша має контролер доступу до пам'яті. Хоча багато сучасні карти пам'яті також оснащені контролерами.
2
Коли флешка підключена, розпізнана і встановлені драйвера, вона буде відображена в «Мій комп'ютер». Тепер на неї можна записувати інформацію. Робиться це стандартним способом. Необхідно натиснути правою кнопкою мишки по файлу, який потрібно записати, і вибрати в контекстному меню «Копіювати».
3
Відкрийте флешку і виберіть папку, куди буде записаний файл. Натисніть по цій папці правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть "Вставити". Швидкість роботи флешки залежить не тільки від її можливостей, але і від характеристик вашої материнської плати.
4
Що стосується запису інформації на карти пам'яті, то тут різниця полягає в тому, що підключити карту пам'яті безпосередньо не вийде. У цьому випадку можна використовувати або вбудований, якщо їм оснащений комп'ютер, або ж зовнішній картрідер. Якщо немає ні того, ні іншого, то потрібно вставити карту пам'яті в цифровий пристрій (фотоапарат, телефон, смартфон), а потім вибрати режим накопичувача. Після цього ви отримаєте доступ до вашої карті пам'яті.
5
Якщо на вашому пристрої флеш-пам'яті встановлена файлова система FAT, то ви не зможете на неї скопіювати файл ємністю більше чотирьох гігабайт. Щоб виправити цей недолік, вам слід присвоїти вашому пристрою файлову систему NTFS.