Як зробити закреслений текст. Як закреслити слово в коментарии к жж.

Іноді, щоб виділити текст , треба зробити його менш помітним. Читач мимоволі придивляється, щоб розгледіти те, що пише автор. Яскравий приклад такого «листа між рядків» - використання закресленого текст а.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
В текст овом редакторі відзначте текст зачеркиванием наступним чином. Виділіть потрібну фразу, натисніть праву кнопку миші і виберіть групу «Шрифт». З'явиться нове віконце, у другому рядку буде команда «Підкреслення». Зі списку команд виберіть необходімую.Можете також знайти кнопку підкреслення у верхній панелі інструментів. Вона позначена англійської "U" або російської «Ч».
2
У блозі або на сайті, поддержівающиекодіровку HTML, при створенні повідомлення встановіть вид HTML. Після введення текст а перейдіть в початок фрази, яку хочете закреслити, поставте тег , стираючи прогалини. Наприкінці закресленого фрагмента поставте тег , знову без пробілів.
3
Щоб вийшов закреслений текст синього кольору, поставте в його початок теги: , а в кінці і приберіть пробіли. Замість "blue" вставте англійська назва будь-якого іншого кольору, текст зміниться відповідно.
4
Щоб і текст , і закреслювати лінія були кольоровими, вставте в початок: , а в кінець: (прогалини прибирайте) .В коді вийде синій текст з червоним зачеркиванием. Можете використовувати свої кольори.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6lfm17b2DtI