Як оновити кодек програвача.

Для нормального відтворення відеофайлів недостатньо мати тільки програвач, потрібно також своєчасно оновлювати і кодеки до нього. В іншому випадку відео може не відтворюватися. Процедура оновлення кодеків багато часу не займе і під силу навіть новачкам.
Інструкція
1
Оновлювати кодеки потрібно залежно від ситуації. Якщо у вас є програвач, який ви використовуєте для перегляду відео частіше за інших, і саме до нього хочете оновити кодеки , то зробити це необхідно так. Зайдіть спочатку на офіційний сайт розробника цього додатка, потім - в розділ кодеків. Скачайте кодеки і встановіть на свій комп'ютер. Після цього вони будуть оновлюватися. Перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження запустіть програвач.
2
Тепер програвач буде використовувати нову версію кодеків. Врахуйте, що не всі програвачі мають внутрішні кодеки . Якщо їх використання не передбачено, то оновити кодеки під цей конкретний програвач не вийде.
3
Другий варіант - це використання зовнішніх кодеків. Як правило, більша частина програвачів використовує їх. Є досить багато різних пакетів зовнішніх кодеків. Але найпопулярнішим і повністю безкоштовним з них є K-Lite Codec Pack.
4
Є дві версії пакету цього кодека. Перша - це пакет базових кодеків, друга - пакет K-Lite Codec Mega Pack. Другий розширений варіант рекомендується використовувати, якщо ви бажаєте тонко налаштувати роботу вашого програвача. Але для більшості користувачів базового пакета вистачає з лишком.
5
Все, що вам потрібно - це завантажити найновішу версію пакету цих кодеків. При їх скачуванні враховуйте версію вашої операційної системи. Також не забудьте про її розрядність, інакше ви не зможете їх встановити. У процесі установки ви побачите вікно, в якому прапорцем будуть відзначені кодеки , які слід встановлювати. Якщо біля деяких з них не буде стояти прапорець, то вам необхідно буде відзначити цей кодек самостійно. Після установки перезавантажте комп'ютер.