Як записати фільм на відеомагнітофон.

Сучасні цифрові відеофайли можуть бути успішно записані на відеокасету формату VHS. Природно, для здійснення цього процесу ваш відеоплеєр повинен підтримувати функцію запису, а не тільки зчитування інформації.
Вам знадобиться
  • - Відеокасета;
  • - кабелі для підключення плеєра і комп'ютера;
  • - телевізор.
Інструкція
1
Для запису відео на VHS-касету вам буде потрібно або два програвача, або плеєр з функцією запису і персональний комп'ютер. У першому випадку ви зможете перезаписати інформацію з касети на касету, а в другому - перенести цифрову інформацію на аналоговий носій. Зупиніть увагу на другому варіанті.
2
Оберіть тип підключення комп'ютера або ноутбука до телевізора. Можливості сучасних TV дозволяють підключати до них одночасно велику кількість пристроїв. Враховуючи той факт, що запис буде здійснюватися на VHS-касету, підключення можна здійснити по аналоговому каналу, а не цифрового. Якість запису від цього не знизиться.
3
Здійсніть з'єднання відеокарти комп'ютера з телевізором. Налаштуйте параметри синхронної роботи цих пристроїв. Виберіть потрібний режим виведення зображення. У налаштуваннях телевізора вкажіть використовуваний порт, щоб виводити інформацію з відеокарти на дисплей TV.
4
Підключіть відеомагнітофон до телевізора. Зазвичай для цього використовуються канали SCART або комплект «тюльпанів». Увімкніть відеомагнітофон і вставте в нього відеокасету.
5
Підготуйте комп'ютер до відтворення відео. Вимкніть всі програми, які можуть відображати спливаючі вікна. Розірвіть підключення до інтернету і призупините роботи антивірусного ПЗ. Вимкніть стандартні звуки операційної системи.
6
Відкрийте відеоплеєр на комп'ютері. Запустіть потрібний файл. Увімкніть запис зображення з екрану телевізора, використовуючи пульт відеомагнітофон а. Постарайтеся не торкатися до маніпуляторам, щоб не відключити повноекранний режим відтворення. Дочекайтеся закінчення фільму та натисніть кнопку «Стоп».