Як навчитися ландшафтному дизайну.

Ландшафтний дизайн - це модне і прибутковий напрямок. Зараз багато хто прагне створити у себе на дачі куточок райського саду, де можна було б відпочити наодинці з природою. Попит народжує пропозицію. Однак знайти місце, де можна було б навчитися ландшафтному дизайну , не так просто.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - курси.
Інструкція
1
Для жителів великих міст є відмінний варіант - записатися на курси. Досвідчені педагоги допоможуть вам розібратися, що таке ландшафтний дизайн, порекомендують літературу, найбільш обдарованим учням допоможуть з працевлаштуванням. В даний час існує безліч курсів тривалістю від декількох місяців до декількох років. Учні здають іспити і по закінченню отримують сертифікати. І якщо курси, що тривають пару місяців, вважаються аматорськими, то після дворічних ви вже сміливо можете йти влаштовуватися на роботу в компанію, що займається ландшафтним дизайном.
2
Якщо ви не бажаєте займатися в групі, здавати іспити і конкурувати ще з десятком осіб, то можете навчатися індивідуально. Приміром, деякі автори книг з ландшафтного дизайну дають індивідуальні уроки з даного напрямку. Ви з викладачем зможете самі скласти розклад, зручний для вас обох, і всі його увагу буде присвячено вам.
3
В невеликих містах складно знайти курси з цього виду діяльності, тому науку ландшафтного дизайну вам доведеться освоювати самостійно. В інтернеті можна завантажити безліч книг і підручників, присвячених різним стилям прикраси садів. Зареєструйтесь на спеціальному форумі, де спілкуються любителі і професіонали в галузі ландшафтного дизайну - вони з задоволенням підкажуть необхідну вам літературу, за якою навчалися вони самі.
4
У більшості міст є фірми, що займаються ландшафтним дизайном. Якщо ви прагнете оволодіти цією наукою, постарайтеся влаштуватися на роботу в одну з них. У невеликих містах це зробити нескладно, адже навчальних закладів, які дають профільну освіту, там немає. Великим плюсом при цьому буде, якщо у вас є задатки в малюванні, можливо, ви ходили в дитячу художню школу або навіть закінчили училище. Знання, які ви отримаєте на практиці, будуть набагато важливіше і корисніше пройдених курсів і прочитаних книг.