Як паяти газовим пальником. пайка стали сріблом.

Найчастіше в процесі ремонту потрібно з'єднати міцні, наприклад, металеві конструкції. В таких ситуаціях на допомогу приходять газові пальники. Вони дозволяють припаювати практично всі матеріали, для яких достатньо температури плавлення в 1000 - 1200 градусів.
Інструкція
1
Для того щоб якісно припаяти газової пальником , потрібно знежирити ті частини предметів, які необхідно з'єднати, а при необхідності - прибрати за допомогою наждачного паперу іржу.
2
Промийте і просушіть оброблене виріб, нанесіть на зістиковують поверхні флюс.
3
Перед пайкою потрібно міцно і зручно закріпити виріб, бо при роботі з газовою пальником і припоем обидві руки будуть зайняті, а переміщати його буде незручно.
4
Увімкніть пальник. Для цього потрібно повернути відповідний регулятор - буде чути свистячий звук виходу газу назовні. Правильніше буде попередньо запалити сірник або запальничку - так витрата газу буде меншим.
5
Налаштуйте струмінь полум'я. Для цього після займання пальники покрутіть регулятор подачі газу за годинниковою стрілкою для збільшення полум'я і проти - для його зменшення.
6
Струменем полум'я розігрійте місце, що вимагає пайки. Для цього, постійно контролюючи величину факела, потрібно рівномірно пересувати газовий пальник по шву. Зверніть увагу, полум'я повинно мати темний центр, а зовнішній його ореол бути яскравим і з чіткими контурами. Найвища температура буде в ядрі полум'я, але зазвичай при роботі використовують зону зовні факела - великих температур, як правило, не потрібно.
7
Після того, як пальником буде прогріте місце пайки, і його температура буде відповідати температурі плавлення припою, кінець прутка припою, який покритий флюсом, піднесіть до шву. Він під дією високих температур повинен розплавитися і заповнити собою шов.
8
Якщо припой у вигляді порошку, то спочатку, перемішавши його з флюсом, суміш нанесіть на поверхні, які потрібно буде спаяти. Полум'я газового пальника в цьому випадку налаштовуйте таким чином, щоб воно не було направлено на місце з припоєм. Інакше він може передчасно окислитись і розплавитися.