Як збільшити обсяг системної пам'яті.

Системна пам'ять і центральний процесор в чому визначають загальну потужність комп'ютера. Якщо ви бажаєте збільшити продуктивність ПК, то одним з найпростіших способів добитися цього буде додавання системної пам'яті . Зробити це можна в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - утиліта CPUID CPU-Z;
  • - модуль пам'яті.
Інструкція
1
Перш ніж додавати системну пам'ять, ви повинні переконатися в наявності на вашій материнській платі вільних слотів для неї. Відкрийте кришку системного блоку і подивіться, чи є вільні DDR-слоти. Також для цього можна скористатися інструкцією до системної плати. Але ця інформація може допомогти, якщо ви знаєте, скільки вже модулів пам'яті встановлено.
2
Можна скористатися утилітою CPUID CPU-Z. Важить вона зовсім небагато, до того ж безкоштовна. Після установки утиліти на комп'ютер запустіть її. Перейдіть у вкладку SPD. Натисніть по стрілочки у верхньому лівому кутку. Ви побачите кількість слотів для підключення системної пам'яті .
3
Коли ви вибираєте номер слота, показується інформація про тип модуля пам'яті , який підключений. Запам'ятайте або запишіть дану інформацію, оскільки необхідно встановлювати такий же тип пам'яті . Якщо ж ви вибрали слот, а екран з інформацією порожній, значить в нього не встановлено модуля пам'яті . Таким чином ви можете обчислити вільна кількість слотів.
4
Сам процес установки системної пам'яті такий. Зніміть кришку системного блоку. З кожного боку слота DDR є засувка. Опустіть ці засувки в нижнє положення. На планках пам'яті мається ключ, під яким мається на увазі спеціальний проріз. Зіставте цей ключ з ключем на материнській платі. Після цього трохи натисніть, але не застосовуйте зайву силу. У модулі пам'яті може бути тільки одне правильне положення. Засувки по краях слота зафіксують планку. Повинен пролунати слабке клацання, що означає, що модуль встановлений.
5
Після установки пам'яті рекомендується відразу не закривати кришку системного блоку, а включити комп'ютер і перевірити, чи відображається новий встановлений модуль в системі. Тільки переконавшись, що все працює нормально, закрийте кришку системного блоку.