Як робити літачок. Як зробити літачок своїми руками.

Стан польоту люблять випробовувати все. Воно дає неймовірне відчуття свободи. Якщо можливості політати немає, але дуже хочеться, за польотом можна поспостерігати. А зробити це можна шляхом виготовлення літаючого засобу, нехай навіть іграшкового. Паперові літачки робляться дуже швидко, і кожен з них літає по-своєму. Що не менш важливо, так це те, що для виготовлення паперового літачка не потрібно ніякого сировини та інструментів. Ознайомимо вас з трьома моделями паперових літачків.
Інструкція
1
Для того щоб змайструвати літачок, краще брати нещільну папір типу пергаменту або газети. Візьміть аркуш паперу прямокутної форми і складіть його навпіл. Потім складіть вийшов листок ще раз навпіл. Верхні куточки загніть в бік центральної лінії.
2
Розігніть куточки, після чого загніть їх всередину. Тепер верхні листи складіть разом, потім з нижніми листами поступите аналогічним чином. У вас вийде, що увігнуті всередину кути будуть розташовуватися зовні. Складіть літачок навпіл, відігніть крильця по заданій лінії різні боки, потім відігніть верхні крильця по лінії згину. Літачок готовий.
3
Наступна модель паперового літачка може бути зроблена з кольорового паперу. Хоча найкращим матеріалом є все та ж газета і пергамент. Зігніть лист квадратної форми по діагоналі двічі, щоб позначити лінії згинів. Розігніть лист і зробіть надріз. Тепер сторони відігніть до діагональної лінії. Далі зігніть заготовку по діагоналях, відігніть куточок вгору і складіть фігуру навпіл. Залишилося лише скласти кути разом і відігнути крила, щоб вони прийняли зручне для вас положення.
4
І остання модель паперового літачка: загніть спочатку верхній край прямокутного аркуша паперу, на ньому потім загніть до центральної лінії верхні кути. Тепер складіть кути навпіл, після чого відігніть їх в складеному вигляді.
5
Складіть літачок навпіл і вогне нижній куточок паперу всередину. Відігніть крильця і сторони вгору. Все, літачок готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cA5DbyiPoCk