Як відновити незбережений файл Excel. excel 2010 автозбереження всіх файлів.

Часом користувачі персональних комп'ютерів необдумано закривають відкриті документи, забуваючи виконати збереження файлу. Загублені таким чином файли все-таки можна відновити, якщо в налаштуваннях програми був зроблений акцент на деякі опції.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Excel 2010.
Інструкція
1
В останніх версіях цієї програми стало можливо відновлювати загублений документ з будь-якої копії, збереженої в системних файлах засобами самого редактора формул. Для цього необхідно призначити пару опцій в налаштуваннях програми: «Автозбереження кожні ... хвилин» і «Збереження останньої версії». Після вибору кількість хвилин, після яких необхідно зберігати документ, натисніть клавішу Enter, щоб закрити вікно.
2
Якщо дані дії були виконані вами до втрати файлу, необхідно відновити документ при повторному запуску програми. У головному вікні запущеної утиліти перейдіть до вклакде «Файл» і натисніть кнопку «Останні файли». Клацніть лівою кнопкою миші по посиланню «Відновити незбережені книги».
3
У вікні, ви побачите вміст каталогу з чернетками, збереженими до цього моменту включно. Виберіть один з останніх файлів і клацніть мишею по кнопці «Відкрити». Тепер залишилося натиснути клавіші Ctrl + S або кнопку «Зберегти як» на верхній панелі.
4
Також цей файл можна відкрити іншим способом. У головному вікні програми натисніть кнопку «Відкрити» і запустіть будь-який файл. Потім перейдіть до вкладки «Файл» і натисніть кнопку «Відомості».
5
Клацніть мишею по кнопці «Управління версіями», потім по кнопці «Відновити незбережені книги». Зі списку виберіть один з останніх файлів і натисніть кнопку «Відкрити».
6
Також загублений файл завжди можна знайти по одному з наступних шляхів: C:\Users\_имя_учетной_записи_пользователя_\AppData\Local\Microsoft\Office\UnsavedFiles (Для Windows Vista і Windows 7) і C: \ Documents and Settings \ _імя_учетной_запісі_пользователя_ \ Local Settings \ Application Data \ Microsoft \ Office \ UnsavedFiles.
7
Варто відзначити, що тимчасові файли зберігаються в цих каталогах не більше 4-х днів, тому необхідно вчасно їх відновлювати або копіювати в інший каталог.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WeLxOEar6go
Жоден користувач не захищений від випадкового видалення важливих файлів. На щастя, існують програми, що дозволяють швидко відновити загублені в процесі форматування або видалення дані.
Інструкція
1
Якщо мова йде про файли, створених за допомогою програми Microsoft Excel, то скористайтеся утилітою Easy Recovery. Скачайте цю програму і встановіть її. Для забезпечення найкращої якості відновлення інформації використовуйте Pro-версію утиліти.
2
Запустіть програму, попередньо перезагрузив комп'ютер. У меню, швидкого запуску виберіть пункт Data Recovery. В новому вікні параметр Deleted Recovery. Виділіть розділ жорсткого диска, на якому знаходився віддалений Excel-файл, клікнувши на його графічному зображенню в лівій колонці нового меню.
3
Вкажіть тип файлу. Виберіть готовий шаблон Office Documents. Активуйте функцію Complete Scan (повний пошук), встановивши галочку поруч з відповідним написом. Натисніть кнопку Next. Зачекайте, поки програма виконає пошук видалених файлів і завершить попередню підготовку для відновлення.
4
Врахуйте, що даний процес може зайняти кілька годин, якщо ви використовуєте порівняно старий комп'ютер з жорстким диском великого об'єму. У лівій колонці нового меню буде складений список файлів, готових до відновлення. Знайдіть серед них потрібні дані і виділіть їх галочками.
5
Натисніть кнопку Next і виберіть папку, в яку потрібно зберегти вказані файли. Дочекайтеся завершення операції. Тепер поверніться в головне меню програми і відкрийте меню File Repair. Перейдіть до пункту Excel Repair і вкажіть папку, в яку були відновлені ваші файли.
6
Дочекайтеся завершення процесу виправлення помилок зазначених таблиць. Врахуйте, що документи подібного роду порівняно погано піддаються відновленню. Це означає, що вам потрібно ретельно перевірити якість кінцевого файлу перед його використанням. Деякі файли можуть бути відновлені частково. Намагайтеся не використовувати ПК після видалення важливих даних.