Як намалювати на нігтях малюнки з фото. клей для нігтів.

Красиві нігті з цікавим вигадливим візерунком привертають увагу як до рук, так і до їх власниці. Часто тільки такі невеликі, але дуже важливі і помітні деталі допомагають виділитися із загальної маси і справити потрібне враження. Звичайно, майстер в салоні зробить будь-який потрібний малюнок на нігтях професійно і швидко, але часто на відвідування подібного закладу немає часу або бажання, та й самим взяти участь у творчому процесі малювання - дуже захоплююче заняття.
Вам знадобиться
  • - лаки, інструменти,
  • - ватяні диски,
  • - рідина для зняття лаку
Інструкція
1
Ідеї для оформлення нігтьових пластинок можна придумувати і розробляти самим, але набагато простіше вибрати в журналі або інтернеті сподобався з багатьох тисяч зразків варіант і перенести його з фото на свої руки. Як же правильно намалювати на нігтях зображення з сподобалася фото графії?
2
Для початку потрібно уважно розглянути фото і вивчити всі деталі манікюру: якого кольору лак був взятий за основу, якими квітами був нанесений малюнок, чи потрібні для обраного манікюру блискітки або інші елементи прикраси. Якщо лаку якихось відтінків вдома немає - потрібно придбати його, причому фото графию манікюру краще взяти з собою для правильного вибору.
3
На нігті нанесіть базовий шар лаку, відповідний зображенню на фото. Попередньо потрібно визначити, в якій техніці нанесений малюнок. Зазвичай використовуються два основні техніки: малюнки голкою або тонким пензликом.
4
Голкою малюють по ще рідкому лаку, нанесеному на ніготь - в результаті виходять різні злегка розмиті по краях візерунки. На ніготь з нанесеним базовим лаком, який ще не висох, наноситься одна або кілька дрібних крапель лаку того кольору, який потрібен для створення візерунків. Потім голкою вчиняються руху з краплі в краплю, чим і створюються необхідні візерунки.
5
Пензликом малюють зазвичай по вже висохлому шару базового лаку - малюнки , виконані таким чином, відрізняються більшою чіткістю, але можливо використовувати кисть і для малюнків по рідкому лаку (тоді різні фарби вигадливо поєднуються на нігті ). Необхідно дуже акуратно, не набираючи багато лаку на кисть, відтворити потрібний малюнок на нігтях , використовуючи лаки обраних кольорів.
6
Максимально точно повторивши вибране зображення, його потрібно закріпити, використовуючи спеціальне покриття - тоді нанесений малюнок буде більш захищеним від необережного поводження - і ваші руки збережуть свій чудовий вид надовго.